Jums arī zvanīja?

Meitenes Jums arī zvanas no bites un piedāvā dāvanā dabūt planšeti un internetu pa14 €mēnesī? Man vakar zvanīja un piedāvāja ,protams atteicu. Bet kaitina tas,ka kādu mēnesi atpakaļ ar zvanīja un piedāvāja to pašu,es protams ar pateicu,ka neinteresē šis piedāvājums,bet te vakar atkal:-D. (t)
24.02.2017 12:59 | saite

Mēnesī 2 domāju:-)
24.02.2017 15:39 | saite

Draudzenei tas nomaksas līgums bija uzrakstīts uz trim gadiem pa ~5EUR mēnesī ( tā kā vien tās planšetes vērtība būtu jāizmaksā, jo nebija jau nekāda baigi dārgā tā planšete)
24.02.2017 15:42 | saite

interesanti kápéc lígumá obligáti jábút kaut kádai nomaksai par to plansheti?
es nesen njému internetu, man plansheti vnk iedeva dávaná, bez nekádiem lígumiem, nomaksám, utt. (es pat nezináju, ka tur táda dávana ir paredzéta, bija pársteigums) gan jau tur viss párdomáts, ka ja gribési izbeigt lígumu, atmaksási planshetes vértíbu un vél soda naudu :D
24.02.2017 21:12 | saite

Man arī pirma kāda laiciņa zvanīja no Bites par planšeti. Saruna protams sākās ar- vai jums ir mazs brītiņš sarunai :-D un tad kādas 15 minūtes centās mani pierunāt un iestāstīt cik ļoti man ir nepieciešama planšete ,lai gan uzreiz pateicu ,ka nevajag :-)
24.02.2017 21:48 | saite

Vēlos pacelt tēmu!
Kā īsti ir, ja pied;av;a to piedāvājumu par 14 eiro, tad dāvanā nāk tā planšete? Vai sanāk, ka jāmaksā 14 eiro par neierobežoto internetu un plusā 5 eiro par planšeti, kas minēti līgumā? Vai tajos 14 eiro ietillpst jau tie 5 eiro, kuri atvēlēti planšetei? paldies
24.11.2017 13:08 | saite

Kāda?
24.11.2017 14:29 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad