Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nolaupiits ziidainis un neviens nereaģē

 
Uzgaaju facebook laika joslā parsutitu zinu par nolaupiitu mazu ziidaini. Esmu maate mazam viengadniekam un nepaliku vienaldziiga, tik izskatiigi un aciimredzami turiigi vecaaki kasskkeejas, un viens no vinniem nolaupa beernu(izlasiiju cietussaas maates komentaarus).
Policija neko nedara, sanaak ka teevs var noskirt beernu no maates un policija neriikojas. Kaa taa var buut???
Esmu maate un ja man nozagtu beernu es to cilveeku gatava noslepkavot buutu.
Miillaas mammas gan jau esat pamanijussi so zinnu.
Kaadai jaabuut maatei lai valsts nereageetu uz nolaupiitu beernu?
06.02.2017 14:15 | saite
 
tur cik saprotu pec komentariem, viss nav tik vienpersoniski, kaa maate to pasniedz :) tur izskatas pec savstarpeju attiecibu kartoshanas starp abiem vecakiem, kur iesaistits berninsh..stulbi....
06.02.2017 14:17 | saite
 
Vins ir ievaariijis ziepes, kad maate beernu dabuus tad kaa savas ausis vairs neredzees, maatei lielaaka vara
06.02.2017 14:23 | saite
 
Nu nav jau tik traki, kā uzrakstīts - nozagta u.tml!
Gan jau tur ir kādi akmeņi apakšā, kāpēc tā ir noticis... gan jau kaut kādu attiecību skaidrošana.
nesmuki, protams, žēl bērniņa, bet nu kaut kas tur pārāk pāspīlēts/neskaidrs no visām pusēm!
06.02.2017 14:29 | saite
 
 
Konkrēto gadījumu nezinu, bet ja bērns ir pie tēva, kuram nav aizliegts ar bērnu tikties, nav atņemtas aprūpes tiesības, un bērns nav izvest no valsts, vai tā īsti skaitās nolaupīšana? Protams, rīcība nav normāla, es tā tīri no likumu puses domāju, vai šis skaitās kā nolaupīšana?
06.02.2017 14:30 | saite
 
Chikitita, izlasot abu pušu ierakstus var noprast, ka tēvs ir centies bērnu paglābt. Pieļauju,ka mātei pēcdzemdību depresija vai kāda cita problēma. Uzskatu,ka pagale viena nedeg un ceru,ka situācija atrisināsies. Žēl,ka tas ir nonācis publiskā 'ķengāšanā'. Vienas puses tiesāšana nezinot situāciju nav tā labākā lieta..
06.02.2017 14:30 | saite
 
Un tasinība tantei arī - abiem vienlīdz vienādas tiesības! Bet nu smuki nav, 5 mēneši tik mazulis! īpaši nesmuki, ja ēda mātes pienu... bet nu gan jau būs labi!
06.02.2017 14:31 | saite
 
maatei lielaaka vara

Mātei nav nekāda ''lielāka vara'' - visu izšķir bērna intereses. Ja vecāki precējušies un nevienam no viņiem nav liegtas aprūpes tiesības, abiem vecākiem ir VIENĀDAS tiesības aprūpēt bērnu. Šādus jautājumus (ja bērns īstenībā nav nozagts, bet atrodas pie otra vecāka) policija īpaši nekārto.
06.02.2017 14:32 | saite
 
plus cik saprotu dzivo arii abi kopaa, jo rfakstits, ka no musu kopigas dzivesvietas.. diez vai taa ir nozagshana...
06.02.2017 14:34 | saite
 
tādēļ arī maz cilvēku reaģē uz šādiem kliedzošiem mātes rakstiem. nav viss vienpersoniski un pirmais, kas iešaujas prātā - mātei nav viss īsti līdz galam kārtībā. nedzīvojam vairs laikmetā, kad vīrieši visi slikti un mātes ir tikai dieva dāvanas :)
06.02.2017 14:34 | saite
 
Kāpēc tik skaļš un nepatiess virsraksts, autore?
Šo ģimeni ar arī zināju pirms bērniņa, un viss nav gluži tā, kā Līva to pasniedz. Ok, nav forši, un es ticu, ka viņa ir izmisumā, un man viņas ir žēl, bet tas nav bez iemesla.
06.02.2017 14:36 | saite
 
Mātei nav nekāda ''lielāka vara'' - visu izšķir bērna intereses.

Jā, 5 mēnešus vecs zīdainis noteikti pateiks ko viņam vairāk vajag. Šajā gadījumā tas jātulko kā "optimālais variants bērna attīstībai".
Jāatzīmē tikai tas, ka, ja bērns vēl ir atkarīgs no mātes (krūts barošana), tad gan ir diezgan bezatbildīgi no tēva puses. Un viena pagale nedeg.
Manuprāt šādi rīkoties liek izmisums. Apsveru iespēju, ka māte kādreiz konflikta laikā ir teikusi, ka savāks mantas, aizbrauks un tēvs bērnu nekad neredzēs. Tad šī ir atgiezeniskās saites reakcija, jo tēvs ir izmisumā un nevēlas, lai viņam tiktu atņemts bērns. Bet katrā ziņā neatbalstu šādu rīcību, žēl mātes, kura satraucas..
06.02.2017 14:41 | saite
 
Ļoti skumji, ka divi pieauguši cilvēki attiecības risina sociālajos tīklos. Pirms tam lika abpusējus mīlestības apliecinājumus, dāvanas, ko viens otram dāvina un citu figņu, tagad ar apvainojumiem mētājas. Mūsdienās bez sociālajiem tīkliem dažiem dzīve vispār nekust uz priekšu. Paši dumiķi droši vien salabs, bet nesmukumi ta paliks. Un vienīgais cietējs būs bērns.
06.02.2017 14:41 | saite
 
Iemetiet kāds linku :D
06.02.2017 14:45 | saite
 
Jā, 5 mēnešus vecs zīdainis noteikti pateiks ko viņam vairāk vajag.

Bērna intereses nav tas pats, kas bērna viedoklis :D
BTA likums paredz terminu ''bērna intereses''. Piemēram, bērnu nošķirt no vecāka, kurš apdraud viņa veselību, ir rīkošanās bērna interesēs.
06.02.2017 14:49 | saite
 
khkh, kas tai sievietei ir par problēmām,ka vīrietis bērnu slēpj no viņas?(t)
06.02.2017 14:51 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)