Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Emocionālā vardarbība un kontrole attiecībās

 
Kas ir tie sarkanie karogi, kas jums lika saprast, ka šis vīrietis ir kontrolējošs?? Vai jūs uzmanītos, ja attiecību sākumā puisis jums liktu izdzēst ex no kontaktiem un iznīcināt visas kopīgās bildes vai negribētu, lai kontaktējies ar ex draugiem, kas bija jūsu abu kopīgie draugi..
19.01.2017 15:21 | saite
 
Es drīzāk to sauktu par trauksmes signāliem. Sarkanie karogi ir no angļu valodas.
Tas, ko nosauci, jā, tie ir trauksmes signāli. Bet interesanta ir motivācija - vai ir kāds pamats greizsirdībai? Jo, ja tu joprojām tiecies un flirtē ar bijušo, tad to arī varbūt varētu uzskatīt par pamatotu prasību, lai gan attiecību sākums kā tāds nav labs laiks uzstādīt prasības. Bet, ja viņš un viņa draugi vienkārši ir tavos kontaktos, tad tāda prasība norāda uz slimību greizsirdību.
19.01.2017 15:36 | saite
 
parmest, ka, aizejot lidz veikalam , pa celjam sex bija ar vairakiem :D
19.01.2017 15:39 | saite
 
parmest, ka, aizejot lidz veikalam , pa celjam sex bija ar vairakiem

:-D:-D:-D
19.01.2017 15:47 | saite
 
 
Vēl nesen bija man diskusija, ka no tāda vīrieša ir tikai jātiek vaļā :D
Man tieši tāds arī trāpījās. Tāpēc attiecības pārtrūka, jo tur jau aizgāja par traku.
19.01.2017 15:51 | saite
 
dzodzho, piemers iz dzives :D
19.01.2017 15:52 | saite
 
Tie var nebūt pat signāli no drauga. Tā var būt izrīkošana no viņa radiem un draugs tik visam piekrīt. Arī uzskatu, ka kontrole. Radi čakarē, bet puisis filtrē, pieļauj visu.
19.01.2017 16:17 | saite
 
Atbildot uz otro jautājumu - manuprāt, nedrošība puisī, greizsirdība, zema pašcieņa un cieņa pret otru. Vai arī sāpīgas pieredzes dēļ baidās, ka tevi nenosargās, ka pavilksies uz kādu.. Nez.
19.01.2017 16:18 | saite
 
Es iepriekšējās attiecībās ignorēju šāda tipa sīkumus sākumā. Viņš, piemēram, varēja sapsihoties un aizbraukt viens mājās, jo nebiju viņu iepazīstinājusi ar cilvēku ar kuru bārā pārmiju 3 vārdus viņa klātbūtnē. Kad paskaidroju, ka neatcerējos tam cilvēkam vārdu, lai vispār iepazīstinātu, tas viņam nebija arguments. Mūsu attiecības beidzās ar to, ka tiku apsaukāta un gānīta pie katras iespējas un tas progresēja arī fiziskā vardarbībā. Ieklausies signālos, jo tie ir tikai sākums.
19.01.2017 16:19 | saite
 
Grūti tā uz sitiena atbildet, bet man nepatiktu ja man liktu iedot visas manas paroles kaut man slēpt nav ko. Tāpat nepatiktu ja manu telefonu ņemtu vienkārši tāpat paskatīties.
Ja man kavējot neilgu laiku vai neatbildot uz savu/sms uzreiz nāk īsziņas ar pārspīlētām bailēm/tresu kur esmu iekritusi.
Par ex izdzēšanu, ja mēs vēl būt draugi, es nedzēstu. Ja nebūtu un viņš tajā portālā vienkārši existē, dzēstu, man vienalga. Un man nepatiktu ja man nosaka ar ko draudzēties.
19.01.2017 16:33 | saite
 
es daudz shadus stastus esmu dzirdejusi un nekad neticeju un domaju, ka sievieshu parspileshana, bet reali, kad pati ar to saskaros, es biju shokaa :-O
19.01.2017 16:41 | saite
 
Manējam džekam te tagad Ziemassvētkos darbā uzdāvināja zeķes. Būs jāiet aprunāties, kas tur ir!!!
Šitā bāzties virsū.:-)
19.01.2017 17:59 | saite
 
Pietiekams signāls jau ir fakts, ka attiecību sākumā, uzsveru sākumā tiek izvirzītas jebkādas prasības, jo, manuprāt, attiecību sākumā cilvēki tomēr tikai iepazīst viens otru tā pa īstam un tam, kas ir pieņemams vai nav, būtu jābūt saprotamam no tā, kā otrs cilvēks uzvedas, ko saka, ko domā, un tad no tā var izsvērt-der vai neder tāda situācija. Bet prasības...man tas nederētu. Un, ja mani mēģinātu koriģēt attieksmi, saskarsmi, kopā būšanu ar draugiem, tad varētu iet, kur acis rāda, bez jebkādām diskusijām.
Kas tas vispār ir?
negribētu, lai kontaktējies ar ex draugiem, kas bija jūsu abu kopīgie draugi..

Mani labākie draugi man ir visu mūžu, attiecības man ir bijušas daudz, viņi manus šos puišus/partnerus/mīļākos ir iepazinuši. Nespēju iedomāties, ka man vīrietis varētu pateikt, ka nevaru būt draugos ar cilvēkiem, kas manā dzīvē ir bijuši ilgi pirms viņa un pilnīgi droši, kas būs arī pēc viņa, ja nu kas. Absurds.
19.01.2017 18:19 | saite
 
Vai jūs uzmanītos, ja attiecību sākumā puisis jums liktu izdzēst ex no kontaktiem un iznīcināt visas kopīgās bildes vai negribētu, lai kontaktējies ar ex draugiem, kas bija jūsu abu kopīgie draugi..
Tas jau sen par tālu aizgājis.
Trauksmes signāli, kas parādās jau pašā sākumā, ir uzstājīgas sms- "čau, kur esi, ko dari?" Pēc neilga laika "kāpēc neatbildi?"
19.01.2017 19:14 | saite
 
Ja man attiecību sākumā kaut ko liktu un kaut ko neļautu, tas būtu red flag. Es neesmu kucēns, kam kaut ko var likt un neļaut.
19.01.2017 19:28 | saite
 
jā, ja attiecību sākumā man kaut ko liktu, piemēram, izdzēst bildes vai nekontaktēties ar veselu baru manām paziņām, tad pateiktu, ka to nedarīšu un skatītos, kas nu būs :)
19.01.2017 21:57 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (2)