Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedokļus?

 
Sveikas, laikam gribas vienkārši parunāt, labprāt uzklausītu jūsu viedokļus, kā pašas rīkotos.. Šobrīd strādāju ne savas sfēras darbu un, vecāku spiediena ietekmē, esmu nomocījusi pirmo pusgadu augstskolā. Jau iepriekš esmu pabeigusi vidusskolu ar profesiju, zinu, ka joma man tiešām interesē, taču nožēloju, ka piekritu un uzreiz iestājos augstskolā. Ar vecākiem nedzīvoju, uzturu sevi pati, augstskolai paņemts kredīts. Šķiet, ka nespēju to visu pavilkt. Kopš oktobra dzīvoju nemitīgā stresā, slimoju katru otro nedēļu, līdz ar to ir ievilkušies arī parādi. Viss ir nonācis tik tālu, ka, piemēram, uzlieku sev ēst un aizmirstu paēst vai aizmirstu par to, ka jāiet uz darbu! Izskatās, ka sāku iedzīvoties depresijā, "jāiztur vēl tikai 4 gadi" arī nav nekāds mierinājums. Šobrīd vienīgais risinājums, ko redzu, ir pabeigt šo gadu un paņemt akadēmisko. Pa to gadu labprāt, paralēli šim darbam, atrastu kaut prakses vietu savā sfērā. Skumdina, ka, pēc augstskolas pabeigšanas, būšu nomācījusies 8 gadus, taču bez pieredzes tāpat darba devējiem neinteresēšu! Pēc akadēmiskā, ja izlemtu atgriezties, plānoju pāriet uz neklātieni. Šobrīd, mācoties un strādājot, šķiet, ka neattīstos, stāvu uz vietas. Pārguruma dēļ gan darbā, gan skolā, rezultāti ir viduvēji. Muļķīgi, bet bail no tuvinieku viedokļiem, ja izlemšu ko mainīt..(t)
12.01.2017 12:27 | saite
 
Kadēļ nemēģini mācīties neklātienē?
12.01.2017 12:37 | saite
 
Becinja - neklātienei lekcijas notiek divus darba dienu vakarus un sestdienā, taču man darbs ir tieši katru darbadienas vakaru.
12.01.2017 12:45 | saite
 
Varbūt tad nomaini darbu? Un pārej uz neklātieni.
Tu raksti, ka esi nomocījusi pusgadu. Ja Tev studijas neliekas interesantas, nestudē vienkārši tāpēc, ka ir jāstudē, tas nav to vērts, ok, Tev būs papīrs, ko piekarināt WC.
Bet tā ir, ka bez darba pieredzes ir grūti atrast labu darbu, ja vien nav labas pazīšanās un kontakti.
Domā par sevi, nevis citiem, kā saka, katrs pats savas laimes kalējs.
12.01.2017 12:59 | saite
 
 
Jau teju četrus gadus darba dienās strādāju un sestdienās mācos - nekāda vaina..
12.01.2017 13:04 | saite
 
Haily - paldies, tas liek mazliet saņemties! :) Studijas neliekas interesantas, jo to visu jau zinu, esmu mācījusies iepriekš. Ar to darbu ir kā ir - pelnu mazliet virs minimālās algas, taču darbs aizņem vien pāris stundas vakaros, turklāt tieši pie mājām.
12.01.2017 13:22 | saite
 
Es nesaprotu tos cilveekus,kas tikai,lai vecaakiem izpatiktu dara sev paari.Jo shobriid tieshi taa arii ir,tu dari sev paari!Paseedi vienu vakaru,izveertee visus plusus un miinusus,tam ko tu tagad dari.Pienem leemumu,kuraa tev buus labi.Jo tagad ciesh gan tava veseliiba,gan paanaakumi darbaa un skolaa.
12.01.2017 13:43 | saite
 
Nevajag uztraukties par tuvinieku viedokļiem - labāk iebrauc auzās ar savu nepareizo lēmumu, nevis iebrauc auzās, klausot citu viedoklim. Tava dzīve būs jādzīvo Tev, 4 gadi būs jāstudē Tev un kredīts arī būs jāmaksā Tev.
12.01.2017 13:54 | saite
 
Nevajag uztraukties par tuvinieku viedokļiem - labāk iebrauc auzās ar savu nepareizo lēmumu, nevis iebrauc auzās, klausot citu viedoklim.
Pievienojos! :)
12.01.2017 14:14 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!