Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar drauga māti.

 
Vēršos pie jums ar problēmu. Varbūt variet ko ieteikt?
Pagaidām dzīvojam kopā ar drauga vecākiem zem viena jumta. Problēma ir ar drauga māti - viņa ar mani nerunā. Esmu pazīstama ar viņa māti 9 mēnešus un 9 mēnešu laikā esmu pārminusi ar viņu labi ja pāris vārdus. Cik zinu, viņa ir diezgan mākslinieciska dzied ansamblī, taisa paštaisītas rotaslietas, utt. Turklāt viņai ir 2 augstākās izglītības. Es jūtos ļoti neomulīgi, domāju ka varbūt viņai nepatīku. Ejot kaut kur ārā no istabas, paprasu draugam lai viņš paprasa, ko par mani domā, utt. Viņš ir paprasījis. Viņa esot atbildējusi ka esmu forša meitene. Kā vienīgo trūkumu esot atzīmējusi ka man ir straujš un emocionāls raksturs un viņai nepatīk ka es besos šad tad.
Ja jau esmu forša, tad kur ir vaina, ka vienkārši attiecībā pret mani ir nerunīga kā kaps. Es arī nezinu par ko runāt, jo nezinu vai viņa man vispār kaut ko atbildētu jo ir bijušas tādas situācijas ka es kaut ko pasaku bet man vienkārši neatbild.
11.01.2017 20:31 | saite
 
Pati viņai atklāti esi jautājusi, bez drauga starpniecības?
11.01.2017 20:34 | saite
 
Nē. Es nemaz nevaru iedomāties kā var tā "es tavuprāt esmu forša meitene?" pajautāt.
11.01.2017 20:39 | saite
 
Izskatās, ka viņa nav sajūsmā, ka jūs dzīvojat zem viena jumta. Ne jau tas, ka viņai nepatīc. Noteikti negrib kašķeties ar jums, ar dēlu. Tāpēc cenšas būt pieklājīga, bet ietur distanci. Vari mēģinat runāt pati ar viņu.
Bet labāk jau meklēt pašiem savu vietiņu.
11.01.2017 20:41 | saite
 
 
Nu, ne tieši, bet divatā aprunāties, kā sieviete ar sievieti. Izklausās, ka viņa nav ne ļauna, ne dusmīga, jo neapvaino Tevi- te visādi stāsti dzirdēti :-D
Varbūt tiešām nejūtas ērti, ka jūs ar draugu pie viņas dzīvojat- mājā jau divu saimnieču nav
11.01.2017 20:57 | saite
 
Varbūt viņa ietur sava veida distanci, tas arī viss. Ne jau visi var būt komunikabli un tēlot lielās draudzenes dēla meitenē. Viņa ir pati un ar savu nostāju.
Nezinu, šķiet būtu grūti sadzīvot tādā vidē visiem kopā, nezinu jau jūsu situāciju, bet nu ..
11.01.2017 20:57 | saite
 
Pagaidām dzīvojam kopā ar drauga vecākiem zem viena jumta.

t.i. zem drauga vecāku jumta? Pieļauju, ka jā.
Nu, nedomā taču tik daudz un pati uzsāc jebkādu sarunu. Neko jau nezaudēsi, ja jau tāpat nerunājat :D
Tev no drauga mammas vajag apliecinājumu tam, ka esi forša? Vismaz tāds iespaids radās... Ja uzskati sevi par foršu, tad esi atklātāka un pati sāc kaut ko darīt. Ierosini kaut vai kopā uzcept kūku!
Un vēl viena lieta... Ja es būtu drauga mammas vietā, tad arī nemēģinātu izstiepties un ko tik vēl ne, lai tikai iedraudzētos un komunicētu ar dēla draudzeni. Tu ir ienākusi svešā mājā, un Tev būtu jāatrod kontakts ar ģimeni, tostarp, mammu. Kaut vai tikai cieņas pēc.
11.01.2017 22:17 | saite
 
Un jūs dzīvojat pie drauga vecākiem, jo...?
11.01.2017 22:20 | saite
 
Ir tādi cilvēki, kas vienkārši ir mazrunīgi.:-)
11.01.2017 22:24 | saite
 
Tev vajag zināt, ka esi forša vai tomēr gribi mēģināt satuvināties?
Sajūta, ka sēdi istabā, puisi nosūti kur vajag un gaidi, kad viņa mamma Tevi uzskatīs par foršu.
Pati esi mēģinājusi kaut ko mainīt? Esi mēģinājusi komunicēt? Piedāvājusi kaut ko kopā darīt vai izdarīt viņas vietā, palīdzēt utt.?
11.01.2017 22:34 | saite
 
Ja vēlies par šo tematu parunāt, droši vari man uzrakstīt PM! Man ir ļoti līdzīga pieredze. :)
13.01.2017 17:03 | saite
 
Iesaku sākt sarunu ar viņu un ne jau tieši ar jautajumu "vai es tev patīku?'',bet gan ar kaut ko ļoti vienkāršu.
Man bija otrs grāvis- arī dzīvoju pāris mēnēšus ar draugu un viņa māti,bet problēma bija viņas pārlieku lielā runātība un draudzība.
Jebkurā gadījumā vari uzrakstīt PM,ja vēlies parunāties :)
04.03.2017 19:57 | saite
 
Es tavā vietā iesāktu gluži vienkarši, sāktu ar to vai nevajag ko palīdzēt virtuvē vai mājas darbos, un kopā to darotsākt runāt par vispārīgām lietām, kaut vai redzot kadu reklāmu izteikt viedokli par piemeram to produktu. Izklausās ka tu pati nerunā ar viņu. Varbut vinai liekas ka tev viņa nepatīk
16.03.2017 08:00 | saite
 
Vienīgajās savās nopietnākajais attiecības vispar bij intresana iepazīšanas. Nezinu vai tas bgija izplānots vai kā, bet kad tiku aizvesta uz drauga māju, pekšņi draugam bij steidzamas darīšanas un ar viņa mammu paliku divatā un tā arī sākām sarunu, fonā gājā tv un sākām tēmas par visparējam lietam. Vai arī runajam par draugu utt. Pēc tam bij ļoti idealas attiecības. Arī kad izšķirāmies, citreiz pazvanija man lai ko palīdzu vai vienkarši parrunāties
16.03.2017 08:04 | saite
 
Tas jautājums - vai esmu forša meitene - izklausās pēc dīkšanas pēc komplimenta. Vai Tev to vajag? :)
Jeb vajag, lai Tev būtu pieklājīgas attiecības ar drauga māti? Tam nevajag apliecinājumu par foršumu. Tam pietiek ar situācijai atbilstošu komunikāciju. :)
16.03.2017 09:42 | saite
 
Pirmā drauga mamma mani dievināja, bet arī nekad nelīda parunāties. Vispār vienmēr centās maksimāli mums netraucēt, bet, ja vajadzēja, aizstāja MANI nevis savu dēlu. Vienkārši tāda tipa cilvēks. Svētkos viena otru sveicām, bet neatceros vispār, ka kaut reizi būtu par ikdienišķām lietām aprunājušās. Un bija labi, neiespringsti arī tu :-)
Savukārt otra drauga mamma.. sviests! Arī patiku viņai, bet viņas bija par daudz un visur! Viņa nekad nevarēja aizvērties, visu viņai vajadzēja izdīkt, visur iebāzties. It kā jau labs cilvēks un žēloja mani, bet pēc 30 min. komunikācijas es vnk. ienīdu viņu. Dažreiz zvanīja piedzērusies man vai manai mammai un raudāja klausulē par kaut kādiem sūdiem. Sarakstu varētu turpināt, bet kopēja aina jau saprotama :-D
Trešā drauga mammu redzēju tikai 1x, jo mēs no dažādām valstīm. Bet toreiz viņš pat neuzskatīja par vajadzīgu mūs iepazīstināt un viņa uz mani paskatījās tikai 2 min. pēc tam, kad bija stāvējusi blakus un arī pateica tikai "čau". Tas gan bija pazemojoši, vairāk pat no drauga puses.
16.03.2017 16:03 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (16)