Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši 21.gs.

 
Iekopēju no FB vienu postu, kas paķēra ar tā patiesumu.
Да! Поизмельчал ныньче мужик!
Нет у него в голове семейных ценностей, вообще понятие „ семья” у него в голове отсутствует.
Он хочет свободы, чтобы никому не быть обязаным. А семья - это большая отвественность! Если и начинает жить с девушкой – то это просто так, без ответственности. Так же очень удобно – убрано, постирано, сготовлено. И секс регулярный. А как дело доходит – а даавай поженимся... он сразу - нее не готов, рано еще, с работой все плохо, квартиры, машины нет... Отмазка... А если дети? Да Вы что! Это же какая ответсвтенность! Оно мне надо?! Я не готов.
И живет он так с девушкой годами, а все равно ему не спокойно.
Его Эго не дает покоя.
И давай приударять за каждой юбкой. Ну может не за каждой, но если есть случай с кем то перепихнуться – не упустит, а порой и сам ищет этот момент.
Вот соберутся компанией мужиков где-нибудь в баре и давай телочек кадрить. Сидят, обсуждают всех вокруг – сиьки-письки, подходят, знакомятся... Ну а потом уж... того...где-нибудь в туалете удовлетворяют с ней свои потребности. А потом опять же, сидят и хвалаятся своими трофеями: кто где когда и сколько.
А нет чтобы вот во время такого разговора мужик так взял и сказал всем своим друзьям – а вы знаете, не нужны мне эти все, у меня дома такая! Самая лучшая! Я ее выбрал, с ней живу, она достойная женщина. Она и умница и красавица, и любит меня и на все готова ради со меня, и со мной вместе пойдет хоть на край света. Я нашел ту, которая мне дорога.
И видел бы он, этот мужчина, глаза своих друзей! Они бы искренне завидовали и восхищались им, потому что понастоящему оценить женщину, которая рядом может только настоящий мужчина! И смелости набраться и отказаться от других - это вам не хухры-мухры. Именно это - не вестись за каждой юбкой и есть настоящий мужской поступок, а не колличество окученных телочек!
Порой мужик не замечает что имеет, а ищет счастья где-то. Там и сиськи больше и попа круглей и платье красивей и шпильки выше. А своя что... есть и есть. А зачем, для чего... Кто его знает.
09.01.2017 17:35 | saite
 
Ko jūs par to domājat?
09.01.2017 17:35 | saite
 
Un tagad latviski, lūdzu.
09.01.2017 17:42 | saite
 
Nedomāju, ka tādi kā pastāsta pirmajā daļā ir norma. Tas ir kkāds ģerevņas levels.
A lūk šādu умница и красавица, и любит меня и на все готова ради со меня, и со мной вместе пойдет хоть на край света pamēģini vēl atrast, galīgi nav tik vienkārši. (t) :D
09.01.2017 17:48 | saite
 
 
Šī gadsimta izaicinājs, proti, būt monogāmiem attiecībās. Ir taču tāāda izvēle......es vīriešus saprotu. Vienīgais, ja sieviete šādu uzvedību piekopj, tad netiek glaimota ar tādu nosaukumu kā Brīvais ērglis. Kopumā esmu par godīgām attiecībām ar vienu vīrieti(l) vismaz tā gribētu!
09.01.2017 17:49 | saite
 
Nuu, ja sieviete, tādu pāķi izvēlas un cieš, tad pati vainīga. Viņas izvēle. Atliek tikai par tādu izvēli pabrīnīties.
09.01.2017 17:55 | saite
 
Ar gadsimtu tam ir mazs sakars. Visos laikos ir bijuši gan tizleņi, gan normāli cilvēki (abu dzimumu).
09.01.2017 17:58 | saite
 
Kopumā viens vienīgs murgs. Vajag to un šito, jādara tā un šitā. Pilnībā piekrītu Caloo viedoklim - cik maz tā varbūtība ir liela tādu sievieti atrast.
09.01.2017 18:00 | saite
 
Man patika šitais! Aizdomājos cik bieži mēs attiecībās esam tikai tādēļ, ka esam.
09.01.2017 18:20 | saite
 
Nu, cilvēki ir dažādi (vīrieši tai skaitā) ;) Vienīgais, ko varu ieteikt, ir spriest pēc darbiem, nevis klausīties uz runām. Tad arī var saprast, kas ir kas.
Par vēlo precēšanos un ģimenes veidošanu runājot, tā ir mūsdienu parādība un izpaužas abos dzimumos. Tas ir stereotips, ka visas sievietes knapi 20 gados to vien grib, kā apprecēties un dzemdēt bērnus. Mūsdienās lielākā daļa grib iegūt izglītību, nostabilizēties finansiāli, varbūt iegūt kādu īpašumu, izceļoties, pirms domāt par kāzām un bērniem. Man personīgi tas šķiet ok. Un grūtāk ir saprast manu vecāku un vecvecāku paaudzi, kas ātri precējās un dzemdēja bērnus, dzīvojot vienā mazā dzīvoklī ar vecākiem, strādājot gadījuma darbus un labākajā gadījumā paralēli studējot (bet varbūt tā arī nemaz tik tālu netiekot). Es nezinu daudzas izdevušās laulības no tā laika.
09.01.2017 18:22 | saite
 
Kāpēc pāķi? Izgriežam to daļu par to, ka kantē citas sievietes bāros ar čomiem!
Te vairāk es uzsvaru gribētu likt uz to, ka vīrieši negrib uzņemties atbildību, saistības, jo tā kā sabiedrības spiediens vairs nav tik liels, tad ir pilns ar 30+ vīriešiem, kuri gadiem dzīvo ar savām sievietēm, cer uz brīnumu. Man liekas tāds mūsdienīgs standartiņš varētu būt piemēram, vīrietis, 32 gadīgs, veidojis jau daudzas attiecības, arī kopdzīves pieredze ir. Grib dzīvot kopā ar sievieti, negrib šķirties, bet cer uz brīnumu, ka vot satiks kaut kad nākotnē tādu princesi, kuru gribēs uz zagsu vest, vai moš padzīvos ar savu sievieti vēl gadu, divus un pēkšņi 3.pups viņai izaugs vai vēl nez kas kā dēļ būtu vērts beidzot uzņemties atbildību.
Ir protams, tādi kas prec savu sievieti un ir ok. Bet te atkal liela daļa ir tādu, kas saņemas to izdarīt pēc 5-10 gadiem, kas arī mans nav saprotams.
Jā, un mūsdienīgi protams, ir pateikt, ka sieviete nav tā vērta, lai izšķirtos par soli. Tad kāpēc būt kopā, gadiem un pēc tam vēl ilgi un dikti skriet pakaļ sievietei ar dāvanām, naudām, uzmanības apliecinājumiem un sazin ko solīt, jo tomēr redz šķirties nav vēlēšanās.
Te iet runa par vīriešu psiholoģisko briedumu, par spēju reālistiski vērtēt situāciju.
09.01.2017 18:22 | saite
 
Es arī neesmu par agrajām laulībām. Es esmu pret to, ka 30+ vīriešu kategorija joprojām nedomā par ģimenes izveidošanu, pret to, ka gadiem dzīvo vienkārši kopdzīvi ar savu sievieti, gaidot mistiskus brīnumus, ka atradīs tādu, kas būs perfekta saimniece, perfekta mīļākā, labākais draugs, nereāli cēla skaistule, kurā būs iemīlējies no pirmās līdz pēdējai dienai :D
Par to, ka daudzi veido attiecības vnk tāpat, aiz neko darīt.
09.01.2017 18:26 | saite
 
tā ir mana personīgā škrobe. 6 gadus nodzīvoju ar vīrieti, kurš "nebija gatavs". Pametu viņu, pēc tam gadu skrēja man pakaļ, mēģināja atgūt visos iespējamos veidos. Taču mana mīlestība bija jau izdzisusi gaidot pieauguša vīrieša rīcību. A savādāk viss čotka - pāris augstākās izglītībs, savs bizness un īpašums.
Tagad jaunas attiecības, jūtu, ka atkal varētu būt trāpījies negatavais. Jāatzīmē, ka šis cilvēks man vairāk der un ir viss labāk, bet vairs neesmu ar mieru mest ārā gadus, lai tiktu skaidrībā ir vai nav. Tas iegruzī. Pie tam skatos, ka daudzām draudzenēm iet līdzīgi vai pat sliktāk. Jā, līdz gadiem 25 man bija pašai pofig, bet tagad jau sāku pamazām aizdomāties par pilnvērtīgām ģimenes attiecībām nevis "padzīvošanām".
09.01.2017 18:35 | saite
 
Attiecības šāds cilvēks veido tāpat, jo vienītī garlaicīgi. Jo īpaši jau vēlāk, pēc 25, manuprāt. Jo lielākā daļa draugu jau precējušies, ilglaicīgās attiecībās un/vai ar bērniem jau un tad ir tas spiediens, jo visi aizņemti ar savām attiecībām/ģimenēm, bet pašam nav ko darīt. Jo vecāks, jo vairāk draugiem ir savas ģimenes/attiecības un mazāk laika šim draugam. Tad nu, aiz neko darīt uzsāk attiecības. Patīk? Jā. Iemīlējies? Vismaz kādu brīdi noteikti. Vai šķirties? Ah nē, ko tad darīšu viens pats. Un arī ar draugu otrajām pusītēm izveidojas labs kontakts, bieži laiku pavada kopā. Ko tad pēc tam - vai maz tiksimies? Vai trijatā sēdēsim? Un tad - vai precēt viņu? Nuu..vai tiešām tas ir labākais, kas man būs? Bet kas, ja es satikšu kādu dievieti, bet dēļ tā, ka gredzens pirkstā (un nedod dies vēl sīkais), viņu palaidīšu garām? Nēeē....teikšu, ka neesmu gatavs vienkārši vēl, nekur tak viņa neskries prom no manis..
Nu un vēl visi ar pirkstu rādīs - kā tad tu tā...savā vecumā attiecības pārtrauci, sen jau laiks jums bija precēties. Ko tad tik ilgi velk, ja neprecās?
Nu lūk, kaut kas tāds izveido šādus cilvēkus.
09.01.2017 18:40 | saite
 
Nedomāju tomēr, ka visa šī kategorija tik ciniski un bezjūtīgi aprēķina, dr5.
Diez vai tiešām cilvēks gadiem dzīvo ar vienu cilvēku lai nebūtu trijatā jāsēž ar draugiem.
Vislielākais abloms ir kad viņus pamet. Tad tā ir milzu traģēdija un sāk saprast cik ļoti tomēr vēlas būt kopā. Tāda ir mana pieredze. Bet par to dievieti gan es piekrītu. Šāds tēls laikam ir ikvienam no viņiem :)
09.01.2017 19:20 | saite
 
Bet es piemēram, domāju, ka skumji ir arī tie stāsti kur beigās apprec, bet nu teiksim pēc vairāk kā 5 gadiem, vai pat 10 gadiem, arī nereti dzirdēts.
09.01.2017 19:22 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!