Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bizness ebay

 
te pavīdēja diskusija par precēm savam veikalam...
Es gribētu uzzināt, kas, ko, ar ko, kā darīt, ja grib ebayā pārdot preci vairumā? Piemēram, zivju eļļas kapsulas, kuras varu dabūt tūkstošiem. Cik tas vispār ir likumīgi, vai man ir tādas tiesības, utt.? Kā ar nodokļu maksāšanu, preces sertifikātu (ne)esamību, utt.?
Ideja ir tikai uz jautājuma zīmes, jo absolūūūti neko nezinu & nesaprotu, tāpēc nerejiet virsū! :D
13.12.2016 17:38 | saite
 
gribas visu riktīgi legāli un oficāli, lai neviens mērglis mani neaiztiek.
13.12.2016 17:39 | saite
 
Ir ļoti, ļoti daudz informācijas gan ebay lapā, gan forumos utt par šiem jautājumiem. To, manuprāt, nevar tā vienā postā izrunāt nemaz.. iegooglē "selling on ebay" un aidā!
Par zivju eļļām - papēti arī ko drīksti un nedrīksti sūtīt caur LV pastu. Tik lētas pakas ar kurjeru sūtīt galīgi nebūs izdevīgi, bet, piemēram, mobilos caur pastu nesūta (jo ir baterija), bet kurjeri ļoti labprāt uzņemas telefonu pārsūtīšanu.
Pirms vispār ko iesākt, iesaku papētīt mazliet terrapeak - cik pērk, ko pērk, par kādām cenām. Tad jau skatīties vai "tava" prece ir ejoša un ir vērts ķēpāties.
Ja plāno pārdot vairumā, iesaku vērt vaļā ebay shop un atkarībā no apjomiem abonēt "pakas". Piem 20eur un 200 bezmaksas buy it now sludinājumi. Ebay shop-iem ir arī mazāks komisijas % nekā "parastajam" pārdevējam.
13.12.2016 17:47 | saite
 
Ak, un ebay.com un co.uk utt atšķiras pārdošanas noteikumi šur un tur. Esmu pamanījusi, ka .com nereti prasa preces izcelsmes apliecinājumu, bet .co.uk ir absolūti vienalga. Tādēļ arī izvērtē, kur tu taisies bāzēties un tad attiecīgi papēti pārdošanas noteikumus attiecīgajā ebay "nodaļā".
Kā arī, neaizmirsti pie shipping settings katru reizi uzstādīt, ka sūti arī worldwide, citādi tavs sludinājums rādīsies tikai attiecīgajā lapā, kurā esi reģistrējusies (piemēram .co.uk), bet citās lapās tikai pašā apakšā un tas arī nemotivēs internacionālus pircējus iegādāties preci tieši no tevis (ja vien tā nebūs eksluzīva), jo tad ir jāprasa cik maksā shipping utt.. cilvēki ir slinki, viņi drīzāk nopirks no kāda, kam uzreiz tas info ir ielikts.
13.12.2016 17:51 | saite
 
 
Uff.. Trakums! Cik daudz visa kā :/ jā, laikam būs japačeko smalkāk. Bet nu anyway, liels paldies!
Vienīgi man tāds jautājums - par LV. Kā īsti ar to VIDu, utt.? Šie taču noteikti interesēsies par šo ienākumu avotu, vai ne?
13.12.2016 23:33 | saite
 
Bišķiņ Paceļu 8-)
14.12.2016 14:59 | saite
 
Vai jums ir nepieciešams ātrs un vienkāršs aizdevums ar pieņemamu 3% likmi? sazinieties ar mums šodien. Mēs piedāvājam gan personīgo, gan biznesa aizdevumu jebkurai ieinteresētai personai vai uzņēmumam, kas atmaksāsies kredīta atmaksāšanai. Mēs izsniedzam aizdevumu no $ 2000 līdz $ 10,000,000. Lai pieteiktos mums e-pastu, pievienojiet nepieciešamo informāciju. E-pasts: luthors.corploanfirm@gmail.com
09.11.2018 10:20 | saite
 
Vai jums ir nepieciešams ātrs un vienkāršs aizdevums ar pieņemamu 3% likmi? sazinieties ar mums šodien. Mēs piedāvājam gan personīgo, gan biznesa aizdevumu jebkurai ieinteresētai personai vai uzņēmumam, kas atmaksāsies kredīta atmaksāšanai. Mēs izsniedzam aizdevumu no $ 2000 līdz $ 10,000,000. Lai pieteiktos mums e-pastu, pievienojiet nepieciešamo informāciju. E-pasts: luthors.corploanfirm@gmail.com ,Номер whatsapp: +18635356458
09.11.2018 10:20 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!