Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai neuztraucās? Bail

 
Sveikas!
Es nespēju vairs klusēt. Pirms četrām dienām bija sekss. Ar savu vīrieti kopā esam vairāk kā 1.5 gadu. No tā - gadu jau dzīvojam kopā. Man - gandrīz 25, viņam - 30. gadi .

Viņš jau sen ''čīkstēja'' ka ļoti vēlās bēbīti. Viņam ļoti patīk bērni - ar tiem var ucināties ilgi. Prot kaut kā atrast kopīgu valodu. Man ir pretēja nostāja - esmu pārāk jauna (es tā uzskatu) lai dzemdētu, jo dzīvē vēl nav nokārtotas dažas lietas - karjera , savs uzņēmums.. tas viss karājās kaut kur astē.

Tad nu tajā liktenīgajā vakarā, protams mans vīrietis beidza manī. Prezervatīvu neizmantojām.
Par to ka beidza - to pateica tikai pēc tam. Man bija šoks, asaras, histērija. Teicu, ka es bērnu nepaturēšu (ja iekritīšu) , būs aborts. Viņš teica, ka ja es tā izdarīšu - šķirsimies.

Bet viņš - mierināja mani un teica, ka sen jau bija laiks bērnam. Un ka tas nav nekas šausmīgs un viņš ļoti vēlās mazuli. Būt tētis. Galu galā viņam ''gadi'' un grib būt jauns tētis.
Un par cik mani nekādīgi ieprieks nebija sanācis mani ''pierunāt'' uz ģimenes pieaugumu, tad izrīkojās šādi.

Man ir panika joprojām. Šķiet viss ir sabrucis - nākotnes plāni, viss. Uztaisīšu testu pēc pāris dienām. Vēl par agru. Ko es sasodīts teikšu saviem vecākiem? Man ir tāds kauns, bāc par to ka meita, kas vienmēr ir bijusi centīga, gājusi pretī saviem mērķiem, īsts paraugbērns - pēkšņi savos teju 25. gados kļūs par mammu. Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt. Mans ideālais laiks kad kļūt par mammu būtu 30 gados. Ne ātrāk. Bet tik ilgi draugs gaidīt negrib.

Es piedzimu vecākiem, kad viņiem bija 21. gads. Bet tie bija citi laiki, tad vecmeitas skaitījās jau no 22. gadu vecuma.

Es draugam teicu, ka maniem vecākiem viņš pats lai paziņo. Man tas vienkārši nebūs ''iekšās''.
Mani vecāki arī ir sasodīti par jaunu. Viņiem - 47. gadi. Kāds opis, kāda ome???!!! Es to nespēju vnk tā iedomāties. Viņi pucējās, izklaidējās, atpūšās , ceļo pēdējo gadu kopš esmu prom no vecāku mājām.

Tētis man ir stingrs raksturā, ļoti bail to būtu paziņot viņam it īpaši.
Un darbā - uzņēmumā strādāju 1.2 gadus - kad stājos darbā, intervijā uzņēmuma vadītājs teica, ka lai neplānoju bēbi divus gadus vismaz. Es teicu, jā apstiprinoši - es neplānojumu nemaz, man būtiska ir karjera un izglītība.

Un tagad, kad tests (ja uzrādīsies kā pozitīvs) - tad ir autā.
Es vairs nezinu, man ir sasodīti bail. Man bērni ne visai patīk. Es par tiem NEKO nezinu un neinteresējos - jo nav manu interešu lauciņš.

Ko es gribu, es nezinu. Izkratīt sirdi un varbūt nedaudz mierinājuma...
Padomus, kā rīkoties gadījumā ja tests būs pozitīvs. Kā to ''pasniegt'' vecākiem..

Vienreiz kad bijām manu vecāku mājās - panesās kaut kāda tēma par bērniem. Draugs izspļāva, ka es negribot. Mamma smejoties ar joku teica - ''A Tu viņai nejautā, vai viņa grib, vai nē.. )
16.02.2016 14:02 | saite
 
Tātad, pie visa vainīga Tava māte.

Ja nopietni, vīrietis rīkojās neforši un ceru, ka stāvoklī nebūsi, atceroties Tavas iepriekšējās diskusijas/komentārus.
16.02.2016 14:07 | saite
 
Atvainojos,
Kļūdījos vecāku gada skaitļos. Viņiem tagad 46, vēl tikai būs 47.
16.02.2016 14:07 | saite
 
Tak beidz stresot, maza iespēja, ka tieši šī reize būs tā liktenīgā. Un sāc dzert OK, ja reiz draugam nevar uzticēties.
P.S. 25 gadi nav nemaz tik maz, lai grūtniecību uztvertu kā pasaules galu. Bet par to var runāt, tikai ja ļoti nepaveiksies un tests būs pozitīvs.
16.02.2016 14:11 | saite
 
 
Pastaav varbuutiiba, ka neesi staavoklii. Tas shinii briidii laikam ir vieniigais mierinaajums..
16.02.2016 14:12 | saite
 
Ja paliktu stāvoklī, bērnu paturētu, bet vīrieti gan ne.. :(
16.02.2016 14:12 | saite
 
1. ievelc dziļi elpu atkorķē vinčiku - nopietni , tu taču savādāk traka paliksi :D

ja es tev apgalvošu , ka tas nav pasaules gals tu taču tāpat neticēsi , vai ne ?

2. es domāju , ka tavs vecis nerīkojās pareizi , beeeeet es viņu kat kādā mērā saprotu + savs bizness nav tas pats kas algots darbs , tev ir vairāk iespēju .....

3. neesi muļķe un neatsakies no bērna tikai dēļ savām ambīcijām , bērns nav maziņš visu mūžu nu nopietni , tas zīdaiņa laiks paies ātri , es varu apgalvot na no sākuma ir pāliecība , ka tas ir/būs mūžīgi

4. beigu beigās ir iespēja, ka , iespējams nemaz nepaliksi stāvoklī , paskaiti bija cikla vidus vai nē , tas dos tev vairāk cerību vai tieši otrādi .
16.02.2016 14:12 | saite
 
Avārijas kontracepcija? Cik stceros, ka 48h laikā varèja to tableti lietot?
16.02.2016 14:13 | saite
 
Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt.
Zinu vairākas sievietes, kuru augums sāka izskatīties krietni labāk pēc grūniecības :)

Man arīšķiet, ka 25 jau nav nemaz tik agri :) Tomēr tas neaittaisno vīrieša cūcību :(
16.02.2016 14:14 | saite
 
AK 72 h , kapēc sievietes nekad neizmant AK , ja tik ļoti bail ....
16.02.2016 14:15 | saite
 
Izklausies pastulba.
1) bērns nav pasaules gals un nenozīmē, ka esi lūzere, bet gan, ka esi pieaugusi
2) labāk tagad lai bērns ir maziņš, ātri izaugs un ap 30 tev jau būs gana liels un patstāvīgs bērns, tad arī varēsi domāt par karjeru
3) savs SIA tevi nesildīs un neapmīļos, kad būsi veca. Kā arī nemainīs pamperus tev vecumdienās un neapciemos pansionātā
4) tev ir foršs draugs, kuram smadzeņu vairāk nekā tev
5) tev ir galīgi greiza vērtību sistēma dzīvē
5) labāk būt jauniem vecvecākiem, ko var zināt, varbūt sagaidīs vēl mazmazbērnus un redzēs tavu mazuli izaugam
16.02.2016 14:16 | saite
 
Tochna, AK! Ja jau nav par veelu (t)
16.02.2016 14:17 | saite
 
Labi, draugs varbūt nav foršs, jo izdarījās neglīti un arī ne pārāk gudri. Iespējams, gribēja tikai labu un domāja, ka tu priecātos, ja beidzot būtu stāvoklī un domas mainītu. Tāpat viņam prātiņa vairāk nekā tev.
16.02.2016 14:18 | saite
 
Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt.


ja tu grūtniecības laikā neēdīsi visu pēc kārtas un nebarosi bērnu ar krūti līdz gadam , tad viss būs pa smuko , kā bija .... , bet būs sevi jāierobežo ... es gandrīz visu gūtniecību , līdz brīdim , kad noslīdēja vēders nostaigāju savās biksēs .... :)
16.02.2016 14:18 | saite
 
Šausmas, ko tikko izlasīju!
16.02.2016 14:19 | saite
 
Ja tik ļoti nevēlies bērnu, tad varēji izdzert AK. Domāju, ka varēji uzspēt, ne jau to faktu, ka viņš tevī beidza, pateica pēc divām dienām. Tiesa gan, tava vīrieša izdarība ir cūciska, bērniņu taču plāno abi, nevis izlemj tikai viens...

Mani vecāki arī ir sasodīti par jaunu. Viņiem - 47. gadi. Kāds opis, kāda ome???!!! Es to nespēju vnk tā iedomāties. Viņi pucējās, izklaidējās, atpūšās , ceļo pēdējo gadu kopš esmu prom no vecāku mājām.

Pie šī es ļoti pasmaidīju :) Vai tad ome un opis nozīmē divus pagalam vecus, knapi ejošus cilvēkus? Manuprāt, tieši forši, kad bērnam ir aktīvi un mūsdienīgi domājoši vecvecāki. Un ne jau omei un opim tavs bērns būs jāaudzina, vecvecāki ir lielisks palīgs un padomu devējs, bet kā tieši tavs bērns var traucēt viņu ceļošanai, nevaru saprast.

Es, protams, spēju saprast autori un viņas šoku, īpaši, ja bērnus tik ļoti nevēlas, bet ir tik daudz pārspīlējumu. Tiešām, kāds vecāks būtu ārprātā pārsteigts, ka meitai, kura dzīvo kopā ar vīrieti, piesakās bērniņš? :D
16.02.2016 14:19 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad