Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Dzive UK

Sveikas!
Zinu, ka daudzas seit dzivo, macas, strada UK.
Tad nu gribeju uzzinat atbildes uz paris jautajumiem..
1. Mani vecaki dzivo un strada Anglija. Vini velas atrast citu majvietu(dzivokli vai mazu maju). Saja jautajuma viniem nav pieredzes, jo lidz sim dzivoja majokli, kuru piedavaja darba iekartosanas firma.
Ludzu iesakiet kadas interneta adreses, kur varetu atrast iziret dzivokliti vai maju. Zinu, interneta pilns, bet gribas tiesi no cilvekiem, kuriem ir bijusi piredze, jo drosi vien ir pilns ar saitiem, kuros apgrozas daudz krapnieku utml.
2. Otrs jautajums par pabalstiem. Situacija tada-bralis ar meiteni ari aizbrauca uz UK. Nav precejusies, bet meitenei ir mazs bernins un vina nestrada. Vai vina var pretendet uz kadu pabalstu tur Anglija? Interneta daudz un dazadu atbilzu. Bet, varbut, kada tiesi nesen so ir kartojusi? Vai kads pazistamais varbut?
Paldies, damas(l)
06.02.2015 14:41 | saite

up up
06.02.2015 14:50 | saite

a-bralis ar meiteni ari aizbrauca uz UK. Nav precejusies, bet meitenei ir mazs bernins un vina nestrada. Vai vina var pretendet uz kadu pabalstu tur Anglija?
Nē, jo nav tur strādājusi un nav maksājusi nodokļus.
06.02.2015 14:52 | saite

Maajokli var mekleet -

http://www.gumtree.com/

vai

http://www.zoopla.co.uk/

Par pabalstiem gan nezinashu. Lai veicas.
06.02.2015 14:53 | saite

Es savu dzīvokli atradu caur šejieni ->

http://www.zoopla.co.uk/

Par pabalstiem nezinu, bet zinu, ka daudzi brauc un vienalga kaut ko saņem. Tāpat ir arī daudzi, kuri saņem pabalastus, bet sen jau kā nedzīvo vairs UK. Mana nostāja gan šajā jautājumā ir ļoti negatīva. Es ik mēnesi tur maksāju krietnu summu nodokļos un man asinis vārījās no tiek, kas dzīvo uz pabalstiem un ne sūda tur nedara. Tāda attieksme pret iebraucējiem, kas sēž uz benefitiem tur ir diezgan ierasta.
06.02.2015 14:56 | saite

Minētā zoopla, bet jāskatās vai caur frmu vai pa tiešo grib īrēt.

Saņems meitene pabalstu, pat ja nav strādājusi. Šķiet 20 paundi nedēļā pienākas.
06.02.2015 14:58 | saite

Ieej Uk domubiedros draugiem.lv, tur visu info atradisi.
Nezinu gan siiki par pabalstiem, bet meitene noteikti sanems, gan bezdarbnieka, gan berna pabalstu, ari tada gadijuma ja nav stradajusi. Ja nav uz mutes kritusi tad info var sameklet valdibas majas lapaa.
To visu var uzzinat domubiedros.

Dzivoklus /maajas vienmer skatos rightmove.co.uk vai zoopla.co.uk
06.02.2015 15:32 | saite

meitene nevar pretendēt uz pabalstiem, jo nav tur strādājusi. Bet brālis iespējams (ja strādā) var prasīt pabalstus uz sava vārda ( ja viņi dzīvo kopā kā ģimene). Gimenē galvenais lai viens no partneriem strādā.
06.02.2015 15:40 | saite

Meitene var saņemt Child Benefit, kādas 82 mārciņas mēnesī apmēram, vai 84, īsti nezinu
06.02.2015 15:45 | saite

Varēs saņemt tikai, ja draugs strāda, un, ja valsts atzīs, ka viņa ir drauga 'family member'.
06.02.2015 15:50 | saite

Paldies meitenes :) noderigs info :*
06.02.2015 15:57 | saite

Vēl labs mājokļu saits ir spareroom.co.uk - tur nav ta, ka tikai istabas piedāvā, ir arī dzīvokļi piedāvājumā un šeit vairāk tieši bez aģentiem atradīsi sludinajumus.
06.02.2015 17:48 | saite

Par benefitiem nekoooo nezinu...

Par maju piekritu var skatities zoopla, ja istabu mekle var skatities spareroom.co.uk

Un tadu gumtree ieteiktu aizmirst - tur lielaka dalja ir vnk scam....
06.02.2015 17:51 | saite

Minētā zoopla, bet jāskatās vai caur frmu vai pa tiešo grib īrēt.
massage
Saņems meitene pabalstu, pat ja nav strādājusi. Šķiet 20 paundi nedēļā pienākas.
16.11.2018 17:43 | saite

kāda vēl massage??? slikts joks?
16.11.2018 18:07 | saite

Es 8 gadu laikaa esmu paarvaakusies apm. 10 reizes ieksh UK :-D
Mans top 3 maajvietas mekleeshanai :
1.Rightmove
2.Zoopla
3.Spareroom - tur ir mazaak opciju maajaam un dziivokljiem, bet shad tad var atrast labus piedaavaajumus no privaatiem landlordiem. Un tad var ietaupiit daudz naudinjas , nav agjentuuraam jaamaksaa.
Es tikko ievaacos jaunaa dziivoklii ar draugu un agjentuurai vien samaksaajaam £400. :'-(
16.11.2018 19:06 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad