Laulību gredzeni

Jautājums precētajām vai tām, kas plāno precēties. Kādi jums ir laulību gredzeni? Cik maksāja? Kur pirkāt?

Man gribas ko šādu, lai nav baigi tievs un ar skumu briliantiņu.

http://www.viss.lv/dati/wedding/29.jpg
11.06.2014 12:28 | saite

Sākumā bija grūti pirkstiem pierast pie tik plata gredzena, apaksā ādiņa bija balta un sačervelējusies. Vīram trakāk bija,nekā man. Pagāja pāris mēneši,kamēr pierada.

Man tas pats. Ādā, zem gredzena, pirmās nedēļās veidojās tādi kā pūslīši, no sākuma pat sabijos :D Bet pēc tam jau pierada un tagad ir vnk iesauļojusies svītriņa :D
11.06.2014 13:39 | saite

Ļoti no svara ir kada metodē akmentiņš ir iestrādats rotā un tas arī ir tas kas nosaka turās vai neturas.
11.06.2014 13:40 | saite

mammai ir sadi, pasi ari laikam nemsim kko lidzigu, jo negribas parastos rinkisus :)
11.06.2014 13:57 | saite

Meitenes,,kādas atsauksmes par Sudraba nama zelta laulības gredzenu piedāvājumiem?:) mājaslapā lasot, škiet ļoti labs piedāvājums.
11.06.2014 14:05 | saite

Ta akmenu krisana ara ir vienkarsi nekvalitativa darba rezultats. Labu gredzenu var nodot mantojuma un neviens akmens nebus izkritis.
11.06.2014 14:46 | saite

Mums būs klasiski sudraba gredzeni.

Domājam pirkt sudrabu namā. Cena klasiskajiem gredzeniem ir ļoti lēta, svārstās no 10 - 23 eur par gredzenu.
11.06.2014 15:57 | saite

gluži parastos riņķīšus mēs nepirkām, jo gribējās ko savādāku. nopirkām arī diezgan vienkāršus, bet skaistus gredzentiņus bez akmentiņiem. pirkām veikalā, jo nebija savs zelts.
11.06.2014 16:16 | saite

Man ir shaads. Visur eiropaa ir modee baltais zelts, tie parastie sarkanaa zelta gredzeni man liekas baigais Soviet Style
11.06.2014 16:20 | saite

Man nepatīk ar tiem dimantiem,ļoti patīk klasiskie un mums ir videji biezi,nav šauri un nav arī tie platākie :)
11.06.2014 16:23 | saite

happy vispareizākā izvēle ;) Zelts un gludi gredzeni. Man prieks par jums :)
11.06.2014 16:28 | saite

sunscreen, skaisti gredzeni :)

Mēs savus vēl meklēsim, bet zinam, ka noteikti nebūs parastie un dzeltenā zelta. Nepatīk un tādus mēs sev nevēlamies. Bijām ielūkojušies Sudraba nama piedāvājumā, kur tie ne dzeltenā zelta gredzeni, bet vēl neko konkrēti neizdomājām. Varbūt ir kādas atsauksmes par tiem Sudraba nama ne dzeltanajiem gredzeniem?
Uzskatu, ka laulības veiksmes un neveiksmes ir atkarīgas no pāra darbībām, nevis no tā, kādi viņiem būs gredzeni vai arī - cik ''pareizā'' datumā viņi apprecēsies.
Zinu, ka ir pāris, kuriem gredzenu vietā ir tetovējumi uz pirkstiem. Diez vai tāpēc viņi būs nelaimīgāki vai pēc mēneša šķirsies.
11.06.2014 16:40 | saite

Mēs savus taisījām Sudraba namā. Mums gan ir zelta, bet ir ļoti kvalitatīvi, pasūtījumu uztaisīja laikā, cenas draudzīgas. Nu meitene, kas tur strādā, varēja būt draudzīgāka, bet attieksme uzlabojās, kad mēs reāli vilkām naudu ārā. No otras puses, varbūt labi, nebāzās par katru cenu virsū un nestāstīja, kā viss piestāv, paši ar juvelieri visu izrunājām.

Uzskatu, ka laulības veiksmes un neveiksmes ir atkarīgas no pāra darbībām, nevis no tā, kādi viņiem būs gredzeni vai arī - cik ''pareizā'' datumā viņi apprecēsies.

Tieši tā. Piemēram, manai tantei bija gludum gludie gredzeni, bet tas netraucēja viņas vīram vairāku gadu garumā dzīvot dubultu dzīvi ar citu sievieti un tikt vēl pie vairākiem bērniem. Nezinu gan vai viņiem kāzu datums bija īstais, varbūt tur tā vaina :D Ā un slikta karma, jā, varbūt ari tas :D
11.06.2014 16:55 | saite

Mums ir klasiski platīna riņķi, sākumā gribēju ar akmentiņu, bet juvalieris atrunāja, arī stāstīja, ka jābūt gludam,lai arī laulība tāda būtu. Šādiem māņiem neticu, bet vīrs negribēja lieki riskēt :D Cenu nezinu, jo gredzenus mums uzdāvināja vīra krustvecāki un vecvecāki.
Par gredzenu resnumu - juvalieris teica, ka jāizvēlas tāds, kāds jau ir esošiem gredzeniem, lai netraucētu un nesabojātu to priekšlaicīgi.
11.06.2014 17:01 | saite

Par to, ka gredzeniem "jābūt" gludiem, es dzirdu pirmo reizi. Tie sudraba, ko es ieliku, patiesībā arī ir gludi, lai gan izskatās ar rieviņām. Tur ir slīpētas un neslīpētas josliņas, dobīšu nav, tad jau es dzīvošu ilgi un laimīgi :D
11.06.2014 17:04 | saite

gredzeniem "jābūt" gludiem

Ja tā padomā, tad visi gredzeni kuriem ir prove iegravēta vairs nav gludi :D
11.06.2014 17:09 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad