Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smaržu analogi

 
Tātad kāda ir jūsu attieksme, pret smaržu analogiem jeb viltojumiem. Šodien pastaigāju pa centrāltirgu, noskatījos, ka gar tiem stendiem daudz cilvēku grozās un aizdomājos par šo tēmu. Personīgi man ir neitrāla attieksme, ne jau visi spēj atļauties pirkt veikalā, kur viena pudelīte maksā vairākus desmitus eur.
18.02.2014 14:25 | saite
 
labāk izvēlos mazāk pazīstamu brendu, bet orģinālu, nekā pazīstamu, bet viltojumu ... Nu nestāv tās tirgus smaržas blakus orģinālam. Varbūt sākuma ir līdzība, bet reāli paostot vienu un pēc tam otru uzreiz var just atšķirību, kā arī tirgus spirtotās smaržas nekad neturēsies tik ilgi ,cik orģinālās, tākā tas vēl ir strīdīgs jautājums , kas ir izdevīgāk ...
Un pati sajūta, ka izvēlies smaržas pie kaut kāda mistiska paskata pusurļaka, ielas vidū manī neuzrunā ...
Savukārt, zagtas smaržas pērku , nekad vēl nav nācies iegrābties , bet man ir savi puiši pie kuriem ar zināmu regularitāti pērku ... :) Ak, es neliete .... :)
18.02.2014 14:32 | saite
 
labāk izvēlos mazāk pazīstamu brendu, bet orģinālu, nekā pazīstamu, bet viltojumu ... Nu nestāv tās tirgus smaržas blakus orģinālam.
++++++

patīk daži brendi, bet ne firmas pēc, bet kā smaržo, piemēram šīs:
18.02.2014 14:36 | saite
 
labāk izvēlos mazāk pazīstamu brendu, bet orģinālu, nekā pazīstamu, bet viltojumu


vispār labāk nopirkt vienas labas, īstas smaržas, kas ilgi turās un kalpos ilgi, neviss 10 viltojumus
18.02.2014 14:39 | saite
 
 
man nenormāli patīk šis aromāts jau vairākus gadus , kad uzzināju par tā cenu , biju patīkami pārsteigta


18.02.2014 14:39 | saite
 
nesprotu, ko dod tā tirgus versace pudelīte, ja smarža iekšā tapat nav īstā, turklāt bieži vien tā ir nepatīkama. un jā, esmu pasmaržojusi gan rīgas CT smaržas, gan ārzemju tirgus smaržas, gan arī zinu kā būtu jāsmaržo oriģinālam. nu nekā kopīga. vienīgi iepakojums
18.02.2014 14:40 | saite
 
nu nekā kopīga. vienīgi iepakojums


un to citreiz līdzību saskatīs tikai tas, kam ārsts brilles izrakstījis :D
18.02.2014 14:41 | saite
 
Vienreiz noriskēju un nopirku savam puisim Million. Nebūtu vispār pirkusi, bet kaut kā vēlējos pasmaržot vai tiešām tās smaržo tā kā oriģinālās. Un nopirku, jo tiešām smaržo tā kā oriģinālās. Nevarētu teikt, ka uzpūšot uzreiz izgaisa. īstenībā tādas pietiekoši noturīgas bija. Pēc kaut kāda mēneša atkal piegāju pie tiem stendiem, bet smarža jau bija pavisam cita. Tā kā dažreiz paveicas. Lai gan vairāk neesmu pirkusi.
18.02.2014 14:49 | saite
 
Un pati sajūta, ka izvēlies smaržas pie kaut kāda mistiska paskata pusurļaka, ielas vidū manī neuzrunā ...
Savukārt, zagtas smaržas pērku , nekad vēl nav nācies iegrābties , bet man ir savi puiši pie kuriem ar zināmu regularitāti pērku ...


loģika iespārda :D
18.02.2014 15:02 | saite
 
Cilvēkam,kas pats zog, nav arī problēmu nopirkt zagtas smaržas
18.02.2014 15:10 | saite
 
eu, eu meitenes, nesāksim viena otru apvainot šeit :)
18.02.2014 15:11 | saite
 
Esmu pirkusi kaut kad sen, sen skolas gados. Lai cik tas dīvaini nebūtu, dažām smaržām gan aromāts, gan noturība bija visnotaļ ok. Tā ka - ir laikam baigie mēsli un mēdz būt arī normāli analogi.
Tagad kaut kā jūtos no tā izaugusi..
18.02.2014 15:19 | saite
 
man pret analogām smaržām ir tāda pati attieksme, kā pret drausmīgas kvalitātes maiciņām ar milzīgiem brendu simboliem uz krūtīm, dermantīna ''gucci'' somām utt. bezgaumība, lēts swag un nevar zināt, cik kaitīgas veselībai. bez luksus smaržām ir arī daudzas lētāku brendu smaržas, ja gribās smaržoties un nav naudas luksus plauktiņam.
18.02.2014 15:22 | saite
 
patiesību sakot, latvijā nav veikalu, kuros var nopirkt tiešām orģinālas smaržas, visas kkādas šķaidītās. tākā, dāmas, ka te stāsta, ka baigi atpazīst orģinālās smaržas, ahhh
pēdējais piemērs bija, kad Bordo , Francijā vēlējos nopirkt DG smaržas, ļoti jaukas. taču Latvijas duglasā tās pašas smaržas smaržo pilnīgi savādāk un netuvu kā orģinālās ;)
tāpēc , neuzskatu , ka tas ir kas slikts, ka ir cilvēki, kas pērk smaržas CT, tās vnk bišķīt vairāk šķaidītas kā kollonas smaržas :P
ko katrs var atļauties, to arī pērk, ļoti pareizi.
kāpēc lekt pāri savai astei , lai izrādītos ;)
18.02.2014 15:25 | saite
 
Cilvēkam,kas pats zog, nav arī problēmu nopirkt zagtas smaržas


jā, un tiem, kas nezog, arī nav problēmu nopirkt zagtas smaržas. :D
18.02.2014 15:25 | saite
 
Man ir analogs no Smaržu tempļa - veiksme un neveiksme reizē. :D Veiksme - smaržo labi, man patīk, nav tā spirtotā smarža, turas nu tā, ne ļoti, bet nu par tādu naudu saprotams. Neveiksme - nav pat mazliet līdzīgas oriģinālajām, jā, kaut kādas nianses varbūt sakrīt, bet kopumā - nav. Bet, oriģinālās Versace ir manas mīļākās smaržas, tā kā jau pērkot zināju, ka nu īsti nebūs un "aplauziens" šajā reizē izpalika.

Ar smaržām man ir viegli - vai nu patīk vai nē. Ja patiks kādas lētākas - būs forši, ja no dārgā gala - sakodīšu zobus un sakrāšu īstajām. :)
18.02.2014 15:30 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (1)