Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krediti un azartspeles

 
Sveikas meitenes:)
vairaakumam droshi shii nebuus aktuaala teema, bet man gribas vnk. izstaastiit...varbuut lai kaads cits neiekriit taadaa purvaa kaa es!!
saakaas paaris gadus atpakal...kad paneemu vienu mazo krediitu, lai izklaideetos, summas bija minimaalas, bet veiksme tajaa vakaraa maksimaalaa...vinneeju palielu summu automaatos...un taa bija pirmaa reize, ka kautko taadu dariiju!
un tad aizgaaja...zaudeeju,, zaudeeju...tad atkal drusku vinneeju, tad atkal zaudeeju, kad aptruukaas naudas paneemu krediitu!alga diezgan liela, tapec deva arii toss krediitus...nu ir paraadi vairaaku tuukstoshu apjomaa, sabojaatas attieciibas, pati sev riebjos...:((
Tik aatri taa atkariiba ieraava savaa purvaa...nekaa vairaak nav...ir tikai muuzhiigie krediitmaksaajumi un automaati, kuros neko vinnet nav iespeejams, saku no savas beediigaas pieredzes!
nozeeloju to visu liidz sirdsdzilumiem, bet kaa lai maina kautko???gribu mainiit...bet nav speeka, kur dabuut speeku, kaa paartraukt speeleet? kaa atgriezt dziivei kraasas??
varbuut tomeer ir kaads cilveeks, kam ir bijushas/ir liidziigas probleemas!
19.03.2013 16:46 | saite
 
nu, ja godīgi, manuprāt, tevi ir jāvēršas pie psihologa vai jāatrod kāda cilvēka grupu, kas ar to cīnās līdzīgi kā anonīmajiem alkoholiķiem. viena pati, es domāju, galā netiksi. šeit dotie padomi un striktie komentāri tevi motivēs labi, ja pāris dienām.
19.03.2013 16:50 | saite
 
Es pat nezinu vai gribu padomu, zinu, ka esmu atkariiga, kaunos par so savu atkariibu, gribu paartraukt...tikai nesanaak!
gribu dzirdeet kaadu pozitiivu piemeeru ''iz dziives" :)) citaadi viss raadaas tik melnaaas kraasaas!!!
19.03.2013 17:01 | saite
 
 
Pazīstu puisi, kas šitā automātos milzīgu naudu nospēlē. Mēneša laikā ''apgroza'' tūkstošus. Dažkārt dienā vien. Bet viņš vismaz vinnē ar kaut ko. :D Protams 99,9% zaudējumi. Ja nespēlētu, bet krātu, tad pa šo gadu būtu jau iegādājies kādu palielu villu Jūrmalā, lielu dzīvokli Vecrīgā vai kaut ko tikpat dārgu. Precīzu naudas daudzumu nesaukšu, bet tur ir vairāk nekā 4 nullītes nospēlētās naudas ciparā.
19.03.2013 17:07 | saite
 
Ko darīt - neko jau nevar padarīt, ja pats negrib mainīt situāciju. Ja pati turpināsi ticēt, ka izvilksi ''lielo piķi'', neviens tev neieskaidros, ka neizvilksi gan, ja arī 3x vairāk naudas iemetīsi, tad galu galā to pašu un vēl pa virsu nospēlēsi. Citi tev neko īsti nevar padarīt, tā ir tava izvēle.
19.03.2013 17:08 | saite
 
Pirms liec naudu automaatos varbuut aizdomaajies kam tu tik vinju viegli atdod. Kaapeec kaadam citam ir jaabuut laimiigam ar tavu naudu? Es uzskatu ka tu to naudu aizej un vnk uzdaavini tam cilveekam kuram pieder tas bizness. Ieber kastiitee+ noteeree savu laiku un + veel savus nervus.
19.03.2013 17:13 | saite
 
es par to visu domaaju...domaaju no riita, domaaju pa dienu, domaaju vakaraa, domaaju arii pa nakti...stulba iedoma, ka shaadi vareetu atguut kaut dalju no nospeeleetaa...
peedeejaa laikaa eju tur ar riebumu, bet...nu eju, jo veel joprojaam liekas, ka vismaz kautko vareetu dabuut atpakal :))
laikam vajadziiga "sausaa narkoze" :))
19.03.2013 21:52 | saite
 
Baiba- nezinu, diez vai, ka palīdzēs, bet vnk centies neiet iekšā spēļu zālēs. vsp ej ar līkumu tādām vietām. tikko kā ieiesi tur iekšā, tā arī spēlēsi. galvenais ir sevi atturēt no ieiešanas.
20.03.2013 12:05 | saite
 
Tev vajag pretī kādu stipru cilvēku, kurš Tev nostājas pretī un apsaka, ka NEDRĪKST tā bojāt savu dzīvi, kuram ir stingra balss un uzskati. Meklē atbalsta grupu.
20.03.2013 12:15 | saite
 
Meklē psihologa, narkologa, atbalstu grupu palīdzību. Ir arī ārstēšanas iestādes, kas azartspēļu atkarību ārstē ar Minesotas 12.soļu programmu. Šajā gadījumā jebko ir vērts mēģināt. Pašai tikt galā būs ļoti grūti, pat neiespējami. Galvenais solis ir apzināties atkarību un Tu to apzinies un tas jau ir ļoti daudz, tagad MEKLĒ palīdzību.
20.03.2013 12:28 | saite
 
paldies!vismaz kautkaa savaadaak palika, vieglaak, neviens par so manu jauko izklaidi nezin, taapeec gribeejaas kaut seit uzrakstiit!!!!
20.03.2013 13:39 | saite
 
Ja viss ļoti tālu aizgāja - es jau ieteiktu psihiatru, nevis psihologu.
20.03.2013 13:42 | saite
 
nekad neesmu bijusi ne pie psihologa, ne pie psihiatra...doma jau bija kaadu laiku atpakal, bet nu es jau stipra meitene, pati visu varu...un taa arii neaizgaaju!!!
kas tur notiek vispaar?
20.03.2013 13:47 | saite
 
Internetā azartspēļu lapās pēc likuma (vismaz UK) ir jābūt iespējai sevi ierobežot - vai nu noteikt max summu, ar kuru tu vari spēlēt, vai arī aizliegt sev pieeju uz noteiktu laiku.

Varbūt tā arī ir ārpus interneta? Kad tev ir prātīgāks noskaņojums aizej uz spēļu zāli, pasaki, ka esi atkarīga un palūdz, lai tevi vairāk nelaiž iekšā.
20.03.2013 13:48 | saite
 
ieteiktu tev atrast kādu citu nodarbi, kādu hobiju, kas aizņem ļoti daudz laika, kuru tam varētu veltīt! Katram taču ir intereses, kam varam veltīt tik daudz laika, ka paši pat laikam vairs nesekojam līdzi! ;)
20.03.2013 13:48 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad