Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezdarbs

 
Ir cilvēki, kas saka, ka darbinieki ir vajadzīgi, bet nu es atvainojos sludinājumi ir pilni ar sūdiem!
Nesen atgriezos no ārzemēm un ir ļoti grūti atrast adrbu ( ja jums ir kādi piedāvājumi, rakstiet privāti :D )
Bet nu principā meklēju patstāvīgu normālu darbu.
Topa profesijas tagad ir:
Mārketings un pārdevēji tajā;
Darbs kkādās web studijās, kur tev jāsēž jāčato ar ārzemniekiem;
Frizieri, manikīri.
Mārketingu jau es ienīstu kā tādu, nesen biju uz interviju, kur jāzvana cilvēkiem un jāpiedāvā topshop preces, dienā jānopārdo vismaz uz 150 latiem, murgs, daudzi cilvēki ir ļoti negatīvi, un vēl pa telefonu uzbāžas ar šīm precēm.
Esmu pabeigusi augstskolu, bet nu arī manā profesijā ir liels trūkums ar darbavietām, turklāt daudzi jaunieši nespēj atrast darbu profesijā, takā pa to nesūdzos, bet trūkst sakarīgu darbavietu. Strādātu veikalā, bet arī tur piedāvājumi ir maz, kā jums meitenes?
Jūs arī esat ieķērušās vienā darbavietā, zinot ka jaunu atrast ir grūti?
Vai darba meklētājas, kā sokas jums?
26.11.2012 14:23 | saite
 
Uzsāc savu biznesu ! :D
26.11.2012 14:26 | saite
 
Esmu izsūtījusi kādus 30 CV. Nav jau daudz, jā, bet neviens nav atbildējis :( Es nesaprotu, ar mani kaut kas nav kārtībā vai arī kas notiek? Iespējams, tad labāk būtu zvanīt.
Esmu sūtījusi visiem iespējamajiem darbiem, nu nekā!
Skumji. :(
26.11.2012 14:27 | saite
 
Tam vajadzīgs pamatkapitāls, bet savam biznesam nākotnē kaļu plānus :)
26.11.2012 14:27 | saite
 
 
Sassy, uztaisi mikrouzņēmumu ar lata pamatkapitālu. Tikai jāzina ko gribi darīt .
26.11.2012 14:28 | saite
 
Cik es novēroju, darba vietas ir un dažādās sfērās, taču atalgojums ir tik niecīgs, ka izdevīgāk būt bezdarbniekm nekā rauties kā idiotam par grašiem...

Man vēl darba meklēšana priekšā pēc aptuveni pus gada... sāku domāt ka vienīgā izeja ir uzsākt ko savu, bet šķiet ka arī ne LV, jo šeit ir riskanti ko savu uzsākt un veikt ieguldījumus... Katrā gadījumā man apnicis, ka citi mani izrīko, nosaka kā ģērbties un kā man jāelpo un maksā sūdīgi...
26.11.2012 14:29 | saite
 
kissya_ jā tie, kas piedāvā darbu es nezinu kā viņi veic atlasi, bet nu jā man tikai augstākas kompānijas atbild, piemēram, "paldies saņēmām Jūsus CV...."

Nu visbiežāk atbild mārketinga kompānijas, bet tā nav tā nozare, kurā es veiksmīgi varētu darboties, man nepatīk uzbāzties cilvēkiem ar preci :D
26.11.2012 14:29 | saite
 
visi tikai sludina, ka mēs jau esam ārā no krīzes. muļķības, nekas nekur vēl nekustās. Rīgā darba vietas ir vairāk, varbūt sākumā tomēr pastrādāt par to pašu pārdevēju un tad paralēli tiekties kkur citur. mazpilsētās visi plosās par tām darba vietām.
26.11.2012 14:29 | saite
 
Manā pusē jau kuro nedēļu nav NEVIENA darba piedāvājuma. Ar neviena es domāju - nav pat mežstrādnieku, slaucēju un sazin kādu lauktehnikas iekārtu meistaru vakanču. Saprotams, iepriekšminētās profesijas man ir 0% piemērotas. Reti parādās kāda pārdevējas vakance. Ai, šeit vispār nav ko iesākt.
26.11.2012 14:29 | saite
 
Kādā jomā ir tā tava augstākā izglītība?
Es esmu tur, kur esmu, jo man patīk strādāt darbu, ko strādāju. Īpaši nemaz neapsveru iet kur citur. Pat nezinu, vai manā jomā kur citur būtu labāk
26.11.2012 14:30 | saite
 
Monro, vēl nav ideja, uzņēmumu jau var iegādāties, bet vajag izdomāt ko ejošu, jo ,prinsipā mūsdienās jau viss ir ko vien var vēlēties, tapēc jābūt orģinālam lai izrautos, vai arī jāuztaisa kkas ļoti konkurētspējīgs.
26.11.2012 14:30 | saite
 
Vispār Latvijā ir dīvaini cilvēki. Piemēram, mēnesi atpakaļ es vienai firmai nosūtiju piedāvājumu, pēc nedēļas vēl vienu. Un tad kaut kā netīšām lasu žurnālu ''Ieva'' un tur tā firma raksta : Mēs vienmēr izskatām visus piedāvājumus, visiem atbildam, vienmēr gaidam kaut ko jaunu utt, bet cilvēki nesaprot to un paši nesūta savus piedāvājumus utt utt
Es gandrīz sabļāvu uz to žurnālu ! Jo kā savādāk? :D Visi tikai kaut ko baigi gaida.

Ja nosūti 30 CV ,un neviens tev neatbild, sūti vēl !!! Krīti viņiem uz nerviem,kaut vai ! Varbūt neviens pat nav izlasijis to tavu epastu.
26.11.2012 14:31 | saite
 
Esmu darba azisardzības speciāliste, novērtēju riskus uzņēmumā, takā tagad visi tādam pasākumam naudu taupa, man arī iet švaki, mūsdienās LV vēl nav sapratusi cik svarīgi ir droša vide darbiniekam, gan jau pēc 10 gadiem sapratīs.
Roxy tici man, algas ir drausmīgas, it ūpaši ja esi pastrādājis ārpus bedres, bet nu mājas ir mājas, gribas atrast kko LV.
womankind, kurā sfērā strādā?
26.11.2012 14:33 | saite
 
Monro, viņi ir nepieklājīgi un nepievērš uzmanību pusei CV, un atbildēt, pff, liekas ka laika viņi uz to ļoti ietaupa. Man besī, tāda sajūta ka tos CV peklē sūtu nevis kādam :D
26.11.2012 14:35 | saite
 
Aaa un vēl... kad meklēju sev darbu sūtīju entos CV uz visurieni, tāpat kā tu... vienmēr atķeksēju ķeksīti lai atnāk atskaite kad manu epastu atver...

80% no tiem netika pat atvērti.... :(
26.11.2012 14:35 | saite
 
Sassy

Es nedomāju pārvākties uz ārzemēm.. bet apdomāju iespēju veidot biznesu tur... bet nu tās tikai manas fantāzijas kuras necik tālu nav izfantazētas... :)
26.11.2012 14:37 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad