Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Princis-varde... :)

 
Čau, Jaukās :)

Sen neesmu neko rakstījusi, nav sanācis laika, bet šodien man prātā haoss..

Lieta tāda- iepazinos ar puisi, ļoti jauks, izpalīdzīgs, sirsnīgs, nu kā no grāmatas! Dāvināja ziedus, dāvaniņas, arī zeltu, un tas laikam man aizvēra acis, jo tā lutināta nebiju nekad...Viņš kardināli mainīja manu dzīves uztveri un izvilka mani no depresijas, kurā biju iestigusi pēc iepriekšējām attiecībām. Protams, samīlējos. Sākumā bija daudz nesaskaņu, kamēr viens pie otra tā teikt pieradām. Viņš man nemaz neuzticējās, jo iepriekšējas attiecībās ticis krāpts. Divus gadus izrādās pirms manis dzīvojis gadījuma sakaros... Pirms pāris mēnešiem man tika nolikti priekšā visi mani e-pasti ar parolēm, sociālo tīklu lapas, kurās esmu reģistrējusies, jo labs draugs- hakeris, palīdzējis tajos iekļūt... Toreiz zem rozā brillēm tas nelikās traki, pati nesaprotu kāpēc...

Sākām dzīvot kopā... šobrīd ir pus gads, kā dzīvojam manā dzīvoklī, un tikai tagad es sāku apjaust, ka neesmu pārliecināta, ka tas ir tas, ko vēlos...

Liels šoks man bija uzzināt, ka viņam nav pat vidējā izglītība, kas lieliski tika tā teikt, noklusēts un īpaši nepieminēts. Kad uzzināju, likās, ka nekas īpašs... Bet šobrīd, kad man pašai ir daudz dažādas lietas nostabilizējušās, un sāku domāt, ka vēlētos ģimeni, lielāku dzīvokli un bērnus, saprotu, ka kopā ar viņu to nevarēšu- viņš nekad nav strādājis oficiālu darbu, viņš nelasa grāmatas, un jau sen esmu ievērojusi, ka arī gramatika pieklibo, tā pat kā vārdu krājums. Viņš neatbalsta vakariņas restorānos, kuri ir mani vismīļākie, kopīgu interešu praktiski nav...
Pat par tādu sīkumu, ka naktī neesmu ļāvusi sevi apķert (droši vien pa sapņiem, vai arī zemapziņa uzdarbojas), viņš no rīta saceļ tādu brēku, it kā tas būtu pasaules gals! Ja kaut kas nenotiek kā viņš ir iedomājies, kā vajadzētu notikt- jauns strīds gatavs!!!
Tagad nesaprotu, esmu teikusi miljoniem reižu, lai uztver lietas mierīgāk, lai saprot, ka ir sīkumi, par kuriem nav vērts uztraukties, bet nekas nemainās! Plus visam, viņa ģimene uzskata, ka tikai izmantoju viņu, kaut arī tā nebūt nav! Neesmu lūgusi viņam nekad neko! Visas dāvanas, kas sākumā tika dāvinātas ir viņa paša idejas! Esmu pat lūgusi sev neko nedāvināt... Tagad, ja nolemšu šķirties, viņam jāmeklē sev dzīvoklis, jo nav kur iet. (ar savu ģimeni viņam nav īpaši labas attiecības) Es palikšu tā sliktā, kas ir it kā izmantojusi un pametusi cilvēku uz ielas. Nezinu ko lai dara. Ar savām mūžīgajām scēnām un neapmierinātību viņš jau ir nokāvis manas jūtas... Tagad nesaprotu, kā pareizāk izsķirties...
08.11.2012 09:56 | saite
 
Šausmīgi gari sanāca, piedodiet :)
08.11.2012 09:58 | saite
 
Skan skarbi, bet domāju, ka šķirties vajag noteikti. Jo ies tālāk un būs trakāk. Draudzenei džeks bija tik greizsirdīgs, ka rīkoja scēnas, kad draudzene tikās ar mani(lieki piebilst, ka negājām uz klubiem tusēt, džekus copēt)

Sāpēs un būsi sliktā, bet no otras puses, tā tu saglabāsi sevi, savu pašcieņu.
08.11.2012 10:03 | saite
 
Tas par izglītību man šķiet nenozīmīgi. Tu saki, ka viņš noklusējis - bet varbūt cilvēkam tas vienkārši nešķiet nekas svarīgs, un, par cik Tu viņam neesi jautājusi un nav sanākusi runa, viņš nav uzskatījis par nepieciešamu tā pieiet klāt un pateikt "a zini, ko? man ir tikai pamatizglītība!"
Pārējās lietas gan izklausās tā - ne visai.
Nav iespēja izšķirties, bet atļaut viņam vēl dažus mēnešus palikt pie Tevis, kamēr atrod citu dzīvesvietu? Nopirkt kādu "raskladušku" un kaut vai virtuvē izmitināt?
Tas, ko domā viņa radinieki, lai paliek pašu radinieku ziņā. Galvenais, ka pati zini, ka neesi bijusi tajās attiecībās izmantošanas pēc.
Tās zelta rotas, ko viņš dāvinājis, varbūt gan piedāvā viņam atpakaļ, ja viņš grib. Ne jau tā, ka - "nevajag man ne tevi, ne tavas dāvanas", bet paskaidrot, ka nevēlies, lai viņš būtu visu ko sadāvinājis, un tagad Tu savāc tās lietas, bet pašu izmet no mājām.
08.11.2012 10:05 | saite
 
 
Nu ta ari pasaki, ka vins uzvedas ka pusaudzu tine no meksikanu serialiem.

Jums vispar KAUT KAS ir saistoss, kopigs abiem?
08.11.2012 10:05 | saite
 
Iedomājos,kā tu jūties. Bezmazvai nevar izšķirtiesjo viņam nav kur iet ne? Jebkurā gadījumā,tā nav tava vaina un tev nav jābūt kopāar cilvēku tikai tāpēc,ka viņš dzīvopie tevis. Un tas nekas,ka ar vecākiem sliktas attiecības,tas nozīmē,ka tev viņš tgd jāizmitina? Viņu dēls tomēr.
Varbūt prunā ar viņu,pasaki kā jūties u.t.t un varbūt saki,lai nedēļas laikā izvacas,atrod citu dzīvokli,ja nē ,tad lai pie vecākiem.
08.11.2012 10:06 | saite
 
Ļoti labi ir tas, ka apzinies, ko vēlies un esi gatava rīkoties, lai pastāvētu par savām tiesībām dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlies! :)

Es gan speciāliste un pieredzējusi šķiršanās jautājumos, neko nevarēšu ieteikt.
08.11.2012 10:06 | saite
 
Par dāvanām gan neuzskatu ,ka tās ir jāadod. Gan jau tu attiecībās eis ieguldījusi daudz,mazgājusi veļu,gatavojusi ēst,dāvinājusi viņam kko. Nē,dāvanas tu esi nopelnījusi.
08.11.2012 10:08 | saite
 
Vispār aprakstot viņu, situāciju un savas izjūtas, būtībā Tu pati jau esi atbildējusi uz savu jautājumu, ko darīt.
Vienīgi, kas Tevi no tā attur, ka nevēlies būt tā sliktā, žēl cilvēka utt.
viņam jāmeklē sev dzīvoklis, jo nav kur iet. (ar savu ģimeni viņam nav īpaši labas attiecības) Es palikšu tā sliktā, kas ir it kā izmantojusi un pametusi cilvēku uz ielas.

Saprotu, man arī līdzīgi bijis. Bet tā mēs neko neatrisinām, tikai problēmu pagarinām un padziļinām, kā teikt, velkam līdzi kā beigtu kaķi.
08.11.2012 10:08 | saite
 
Jo ātrāk Tu to izdarīsi, jo labāk būs gan Tev pašai, gan viņam.
Tas, ko domā viņa radinieki ir štrunts un nav par ko galvu lauzīt. Ja viņam nav kur iet, tad varbūt uz dienas nemet ārā, atļauj kaut kur pārnakšņot tavā dzīvoklī.
08.11.2012 10:09 | saite
 
Starp citu, par tām dāvanām - tas arī ir veids, kā mēģināt kontrolēt cilvēkus - tā kā "nopirkt" viņus, lai justos parādā par kaut ko. (Nesaku, ka šajā gadījumā tas bijis ar tādu domu, bet tā varētu būt, ja reiz viņš ir greizsirdīgs un cenšas Tevi visādi kontrolēt, izokšķerē Tavus e-pastus utt.)

P.S. - kā vari zināt, ka viņa draugs hakeris nav viņam atklājis Tavu profilu šeit, cosmo.lv?
08.11.2012 10:09 | saite
 
Viņš tagad kaut kur pelnā?

Varbūrt mierīgi izrunājaties, pasaki viņma , ak viss cauri, un noliec priekšā variantus no ss.lv kaut vaj uz kurieni pārvākities... bet esi stingra un saki, ka nekādi viņa glaimi un dāvanas nemainīs tavu viedokli...
08.11.2012 10:14 | saite
 
zaptesburka- viņa hakeriskais draugs varēja atrast visu, kur pēdējā laikā esmu ielogojusies no savas ip adreses, bet como neesmu bijusi ļoti ilgu laiku...

par dāvanām- es jau arī nevēlos tās paturēt. Pilnīgi noteikti, ja viņš nesacels vēl vienu traci, atdošu visu atpakaļ. Man mantas šajā gadījumā interesē vismazāk.

Žēl tikai, ka tā sanāk, ka princis par vardi un viss. Es tagad būšu ļaunā ragana,...

Priori- par to beigto kaķi- manas iepriekšējas attiecības vilkās sešus gadus, pēdējos divus arī sanāca tikai tāda beigto kaķīšu padarīšana...

Bet man nekad nav bijis bail pateikt kā ir, bet šoreiz es vienkārši nevaru atvērt muti :( Nesaprotu kāpēc. Nekad nav bijusi problēma, pateikt ko domāju un ko gribu. Šoreiz jūtos kā stūrī iedzīta.
08.11.2012 10:14 | saite
 
man gan tas par izglītību šķiet ļooooooti svarīgi.
tas, ka nav izglītības, oficiāla (kaut nedaudz oficiāla) darba un vārdu krājuma, mani dzītu tādā izmisumā, ka es vienkārši nevarētu to izturēt.

ok, traka meitene ir jau slikti, bet nu psihs džeks-sorry....

un tiešām-jums ir arī kaut kas kopīgs??

bet Tu jau pati laikam saproti, ka jāškiras....es nežēlotu viņu, izrunātu visas lietas, pabrīdinātu moš, un ja nekā, tad spēriens ar kāju un ārā!!!

p.s. sveiciens spiidz!!! :)
08.11.2012 10:14 | saite
 
Ja pati esi uzskaitījusi jau tik daudz mīnusus, tad ir absolūti skaidrs, ka nekas labs no jūsu attiecībām vairs sanākt nevar. Atceries, ka Tev pašai ir jādomā par sevi, jo citi par Tevi nedomās. Izmetīsi puiku uz ielas, jā visiem viņa radiem un draugiem būsi sliktā, bet tas pāries. Visdumjāk ir nerisināt situāciju sev par labu bailēs no tā, ko padomās citi.
08.11.2012 10:15 | saite
 
Roxy- jā, strādā. Nopelna normāli it kā... Bet par cik aplokšņu darbs, viņam maksā dienas beigās. Kaut kā dīvaini, tā ka jaunu dzīvesvietu lai samaksātu, būtu viņam mēnesi jāgaida... (!!!) kaut kad jau vienā no kārtējām drāmām, kas izcēlās par to vien, ka biju aizgājusi pie draudzenes uz blakus māju piektdienas vakarā vienkārši pasēdēt un jau pusnaktī biju mājās, viņš jau bija paspējis izgāzt visas drēbes no skapja un paziņoja, ka iet prom. Tad sākās scēna par to, ka viņam nemaz nav kur iet. Es tikai sēdēju stūrī un klusēju... pat nebija ko pateikt. Cilvēks no nekā uztaisa traģēdiju un tad perās pats un nevar nomierināties....
08.11.2012 10:19 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (27)