Lasi jaunajā Cosmo

2014.gads - Oktobris
 

Helovīns ir klāt!
10 biedējoši nerātni seksa scenāriji

Helovīnam līdzīgi kā pilnmēnesim nevajadzētu iedvesmot tikai Timu Bērtonu. Šajos svētkos izsauc pati savus seksa garus! Lieciet lietā kostīmus, sveces, dažas pudelītes ar cilvēka asinīm (joks!) un nedaudz fantāzijas, lai izbaudītu seksu, kāds tev rādījies tikai mežonīgākajos murgos sapņos.

Teksts: Rose Surnow.
Ilustrācijas: Lucie Rice.

18+
Kopā ar mīļoto aizej uz šausmu filmu. Uzvelc kleitu, bet biksītes atstāj mājās. Sēžot tumšajā kinoteātrī, sagaidi spriedzes pilnu brīdi un ļauj viņa rokai pieskarties tavai kājstarpei. Kamēr uz ekrāna notiks šausmīgas lietas, starp jums tās būs pavisam seksīgas. Turklāt neviens nezinās, kāds ir tavas kliegšanas patiesais iemesls.

Viegls kā spalva, ciets kā p*
Uzspēlējiet spēli! Nogulies uz muguras, un palūdz, lai partneris ar spalvu (vai maigu otiņu) glāsta tev krūtis, pamazām tuvojoties dārgumu alai. Mēģini gulēt, cik mierīgi vien spēj, un ļauj, lai viņš tevi kārdina kā virtulis pēc sporta zāles. Ja tu izdves kādu skaņu, spēle zaudēta. Taču tu laimēsi orgasmu!

Neķītrās bildes
Nekautrējies un sarīko nerātno kostīmu spēli. Uzvelc apakšveļu Ditas fin Tīsas stilā un ļauj vīrietim uzņemt bildes tavā telefonā (nevis viņa!!!). Pozē uz visām četrām, ar pirkstu mutē, pieskaroties sev. Tu jutīsies kā seksīga kaķene, bet tavs vīrietis būs cietāks nekā Terminatora ložmetējs.

Vairāk lasi oktobra Cosmo!

 

Dzenoties pēc saules un piedzīvojumiem
Labākie Eiropas galamērķi rudenī

Kurš ir teicis, ka līdz ar siltās sezonas finālu jābeidzas visiem piedzīvojumiem? Tieši otrādi – rudens ir ideāli piemērots Eiropas apceļošanai ar automašīnu. Un kas gan var būt vēl labāk, kā doties tādā kopā ar draugiem, deguniem pielīpot pie mašīnas loga, izbaudot Eiropas skaistākās ainavas un, iespējams, pat noķerot pieklājīgu iedegumu? Lūk, skaistākie Eiropas maršruti patiešām neaizmirstamam braucienam!

Teksts: Ance Siliņa.

Piedzīvojums Nr. 1
Barselona – Kadakesa, Spānija
Spānija ir ideāls galamērķis visiem tiem, kuri nevēlas izgāzt kaudzi naudas un meklē nevis luksusu, bet gan sauli, bezrūpību un kultūras daudzveidību, kas baudāma atšķirīgajos šīs valsts reģionos. Labākais starta punkts ceļojumam būs Barselona, kurp var ērti nokļūt ar dažādām aviokompānijām. Pilsētas izpētei atvēli vismaz divas dienas, jo Barselonā nudien ir, ko redzēt: Gaudi arhitektūras brīnumdarbs – Svētās Ģimenes katedrāle, vienmēr dzīvīgā Ramblas iela, Gotiskais kvartāls un tirgus laukums. Par otro pieturas punktu ceļojumā izvēlies Montseratu, kur noteikti apmeklē slaveno alu ieskauto Montseratas klosteri. Tālāk ceļš vedīs uz Figeresu – Salvadora Dalī dzimto pilsētu, kurā obligāti apskati viņa radīto muzeju-teātri. Iespējams, tieši šeit tu sajutīsi, kā Katalonijas reģiona brīvdomīgā gaisotne iedvesmojusi Dalī daiļradi. Izbraucot no Figeresas, līkumains ceļš tevi aizvedīs uz Kadakesu – piekrastes pilsētu ar žilbinoši baltām ēkām, skaistu jūras panorāmu un āra kafejnīcām, kur noteikti vērts piestāt un nobaudīt svaigas zivis. Atpakaļceļā uz Barselonu novērtē skaistās Kostabravas pludmales un noķer iedegumu, ar kuru varēsi lepoties, atgriežoties Latvijā. Labākais laiks ceļošanai – septembra beigas un oktobris, kā arī pavasaris.
Tavā Instagram jābūt... košai fotogrāfijai ar kādu Dalī mākslasdarbu.

Vairāk lasi oktobra Cosmo!

 

Saglabā mieru, kad dzīve brūk...

No sāpīgas šķiršanās līdz parazītu invāzijai – dzīvē notiek sliktas lietas, taču tev joprojām ir jāiet uz darbu. Raudāšana kolēģiem uz pleca nenāks karjerai par labu, tāpēc mēs iesakām dažus trikus stājas saglabāšanai. Seko tiem, un tu redzēsi, ka patiesībā darbs var būt glābiņš, kad citas jomas dzīve brūk un jūk.

Paņem brīvdienu
Kad Dženifera Vintere (37) izlēma pielikt punktu astoņus gadus ilgušajām attiecībām, viņa nesen bija sākusi strādāt kā klientu finanšu menedžere un pirmoreiz vadīja komandu. “Veselu mēnesi centos izlikties, ka nekas nav noticis, taču jutos pilnīgi sagrauta,” viņa atceras. Kolēģi notiekošo saprata pēc tā, ka bijušais sūtīja ziedus uz darbu, bet Dženifera tos izmeta miskastē. “Domāju, ka toreiz man vajadzēja paņemt brīvdienas, lai tiktu ar sevi galā,” viņa saka. Personisku drāmu reizēs darba devēji parasti ir iecietīgi un piešķir brīvdienu. “Labāk palūgt brīvu dienu nekā zaudēt reputāciju,” apgalvo Kalifornijas Universitātes Darba dzīves tiesību centra direktore Džoana Viljamsa. “Ja mēģināsi saglabāt nevainojamu stāju, bet beigās vienalga pinkšķēsi, tad sevi diskreditēsi,” uzsver Viljamsa.

Dari ko darīdama, tikai neraudi
Pat Opra, kas dzīvo no tā, ka cilvēki viņas studijā apraudas, apgalvo, ka darbā raudāt nedrīkst. Protams, reizēm tas ir neizbēgami. 36 gadus vecā fotoredaktore Regana Stīvensa izplūda asarās, kad ārsts pa telefonu paziņoja par viņas neveiksmīgo grūtniecību. “Saņemt šādu ziņu kolēģu ielenkumā bija neaptverami sāpīgi,” viņa saka. Ja tev nav klusa stūrīša, kur nolīst, izej pastaigāt svaigā gaisā. Tādā brīdī tev nevienam nekas nav jāpaskaidro. Saki: “Es atvainojos, man dzīvē ir ļoti grūts posms, taču ar mani viss būs kārtībā.”

Vairāk lasi oktobra Cosmo!

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)