Lasi jaunajā Cosmo

2013.gads - Novembris
 

Kā iegūt kolēģu labvēlību

Mūsdienu darba vidē ar profesionālismu vien nepietiek. Būtiski ir iegūt arī kolēģu labvēlību un atbalstu, un to var panākt ar cilvēcību un atvērtību. Personālvadības speciāliste Līga Sleņģe iesaka, kas būtu jādara ikdienā, lai karjera attīstītos sevišķi veiksmīgi.

Pusdienojiet kopā
Pusdieno kopā ar kolēģiem, lai arī kādu amatu jūs ieņemat. Vērtīgu un darbam noderīgu informāciju tu vari iegūt no jebkura kolēģa. Jo augstāk uzņēmuma hierarhijā tu atrodies, jo svarīgāk ir nepazaudēt saikni ar reālo dzīvi. Un kas gan var cilvēkus satuvināt vēl vairāk nekā kopīga maltīte?!

Esi laipna
Darbā sveicini visus, ko satiec... pat tad, ja šos cilvēkus nepazīsti; pat tad, ja vienmēr sveicini viņus pirmā; pat tad, ja gadiem nesaņem atbildi. Mūsdienās cilvēcīga attieksme ir liela vērtība, turklāt kādu pasveicināt, tā izrādot uzmanību, daudz pūļu neprasa.

Vairāk lasi novembra Cosmopolitan!

 

Galvenais par šī sviestu

Ar inovatīviem sejas kopšanas produktiem aizrāvusies žurnāliste devās uz Ganu, lai iepazītu nepārspējamu līdzekli maigākai un gludākai ādai.

Teksts: Jessica Matlin.

Pagājušajā gadā es devos uz Ešvilu Ziemeļkarolīnā, kas ir slavena ar hipiju stila amatniecības veikaliņiem, un tāpat vien iegādājos arī kārbiņu šī sviesta. Lai gan ikdienā aizraujos ar augsto tehnoloģiju skaistumkopšanas sasniegumiem, es kļuvu no tā atkarīga. Līdz šim neviens līdzeklis nebija padarījis manu ādu tik maigu. Protams, maģiskais šī sviests nenāk no Ešvilas – gandrīz visi tā izstrādājumi ir iegūti no Rietumāfrikas ciemos augošajiem šī kokiem. Nesen man paveicās apmeklēt trīs ciematus, un es atklāju, kāpēc nekas nelīdzinās vienkāršajam, bet perfektajam šī.

Tas ir nepārspējams mitrinātājs. Neapstrādātā formā šo produktu izmanto jau gadsimtiem ilgi, jo tas ir vienīgais mitrinātājs, kas Ganas pusgadu ilgās sausuma sezonas laikā saglabā maigu ādu. “Šī sastāvā ir augsta taukskābju koncentrācija, kas palīdz ādai saglabāt dabisko mitruma līmeni,” saka kosmētikas ķīmiķe Nikita Vilsone.

Tas apbrīnojami kavē ādas novecošanos. Šis līdzeklis piesaista labos mikroelementus, turklāt produkta sastāvā dabiski ietilpstošie A un E vitamīni aizsargā ādu no kolagēnu iznīcinošajiem un ādas vēzi izraisošajiem brīvajiem radikāļiem. Tādējādi āda izskatās jaunāka un ilgāk saglabājas vesela. Šī būtiski ierobežo krunciņu veidošanos – tokoferols (viena no E vitamīna formām) ir pazīstams kā efektīvs grumbiņu izlīdzinātājs.

Vairāk lasi novembra Cosmopolitan!

 

Vai treniņš var tevi padarīt labāku gultā?

Es saku – jā. Un mans vīrietis tam piekrīt.

Teksts: Janene Mascarella.

Es biju fitnesa zombijs. Uniforma: izstaipīts T-krekls un izbalējušas sporta bikses. Mati: zirgastē. Nodarbības: velotrenažieri vai skriešanas celiņš vairākas reizes nedēļā. Sporta zāle bija kļuvusi par tikpat kaitinošu pienākumu, kā netīri trauki izlietnē.

Viss mainījās dienā, kad ieskatījos pa zumbas nodarbību telpas logu. Es gan zināju, ka ar to ir aizrāvušies daudzi draugi (un pat mamma), taču līdz šim par to nebiju īpaši interesējusies. Taču es ieraudzīju, ka šie cilvēki nodarbībā SMAIDA! Tad mans skatiens apstājās pie instruktora perfekti trenētās pēcpuses, un es sapratu – jāmācās zumbot!

Devos iekšā un centos nostāties iespējami tuvāk durvīm, bet iespējami tālāk no spoguļa. Mēģinot izsekot dažādo dejas stilu apvienojumam, sākumā jutos kā neveikla muļķe. Tomēr kaut kas nostrādāja – sporta zālē bija jautri!

Nākamajā nodarbībā es uzvilku bezgaumīgu T-kreklu, bet pārvērtos par īstu seksbumbu: atklāts dekoltē, spīdīgas lūpas un mati. Es pārvācos uz priekšējo rindu, lai pilnībā nodotos kustībām. Tas atmaksājās. Bolivudas stila dejas vidū es sajutu kaut ko, ko nekad iepriekš nebiju jutusi... Bāc, es taču esmu sasodīti seksīga!

Tā vietā, lai novērstos no savām pilnīgajām formām spogulī, es tās izcēlu ar katru ča-ča-ča. Savās drēbēs es vairs nejutos apaļīga, nevīžīga vai neveikla. Turklāt es paslepus vēroju, cik seksīgi manas krūtis izskatās no sāniem.

Atbrīvojusies no nedrošības, mājās atgriezos pašpārliecināta un ar dažām lēnām gurnu kustībām sāku pavedināt vīru, kurš tobrīd vannas istabā mierīgi skuvās. “Ko tu dari?” viņš jautāja. “Vai tu neiebilstu, ja es pievienotos?”

Vairāk lasi novembra Cosmopolitan!

 

12 pavedinošas ātrā seksa iespējas (Tā starp citu!)

Kādā nesen veiktā pētījumā atklāts, ka tiem cilvēkiem, kuri sev neliedz nedaudz neķītrības, ir laimīgākas un stabilākas attiecības nekā tiem, kas vienmēr uzvedas pareizi. Ja tevi vilina 50 Greja nokrāsas, tomēr pietrūkst drosmes pārvērst guļamistabu “sarkanajā istabā”, izmēģini šos ieteikumus!

Teksts: Jessica Knoll.

1. Kļūsti neķītra un nekautrīga!
Rudenīgajā veļu un spoku laikā gaisā jaušas daudzsološa noslēpumainība. Pirms ballītes pavadi dažas elpu aizraujošas minūtes ar partneri. Pat ja tas nozīmē, ka uz pasākumu ieradīsies orgasmiski, t.i., moderni novēloti.

2. Izmēģini neredzamas saites
Lai pakļautu, nav vajadzīgi sasiešanas līdzekļi. Liec, lai viņš tev pavēl nostāties kādā konkrētā pozā (“Turi rokas aiz galvas un neuzdrīksties tās nolaist”). Vai arī satver vīrieša rokas un aizliec tās aiz muguras. Ja mīļotais nepakļaujas, ņem talkā neķītru iztēli, lai izlemtu, kāds sods viņam pienākas.

3. Maksimāli izbaudi pusdienu pārtraukumu
Satiecies ar savu vīrieti darba dienas vidū, lai ātri un patīkami pamīlētos. No biroja paņem līdzi lineālu (lai viņu iepliķētu) un marķieri (ar ko atzīmēt viņa snieguma novērtējumu). Esi prasīgā priekšniece (vai tieši otrādi) un uzkricelē 10 balles vīrieša augšstilba iekšpusē pēc tam, kad viņš būs apmierinājis tavas vajadzības.

Vairāk lasi novembra Cosmopolitan!

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (17)