Lasi jaunajā Cosmo

2012.gads - Septembris
 

Ejam pasaulē!

Tu esi iecerējusi veidot karjeru ārzemju uzņēmumā? Tad zini, ka nerakstītie citu tautu likumi un paražas atšķiras no mūsējām un tev nāksies meklēt kopēju valodu pat tad, ja viņi runā tikai japāniski, bet tu – latviski.

Teksts: Olga Adamenko.

Pirms dažiem gadiem mēs dzīvojām līdzi Amēlijas Notombas romāna Bailes un Trīsas (Zvaigzne, 2006) varonei – jaunai eiropietei, kura cenšas iejusties kādā Japānas uzņēmumā. Svešajā zemē viņai neklājās viegli – darbs starptautiskā kompānijā plecu pie pleca ar ārzemniekiem vienmēr nozīmē nepārtrauktu mijiedarbību ar citas tautas un kultūras cilvēkiem. Uzņēmuma vadības stils, uzvedības un labā toņa noteikumi ir atkarīgi no valsts, kurā tas atrodas vai arī ko tas pārstāv. Kas jāzina jaunai darbiniecei, ja viņa nevēlas izskatīties pēc neaptēstas svešzemju mežones? Jāsaprot, kas vada viņas izvēlēto kompāniju, un jārīkojas pēc noteikumiem.

Amerikāņi.
Pamatideja: Strādā labāk. Esi vienkāršāka. Be a nice guy.

BŪTISKI FAKTI
1 Centība. Uzņēmuma bosam pirmajā vietā ir rezultāts. Tava izaugsme ir atkarīga no tava ieguldījuma un darba efektivitātes.
2 Lojalitāte pret uzņēmumu. Korporatīvais gars ir svēta lieta. Tas caurauž visu: uz gaiteņos izvietotajiem dzērienu automātiem redzams firmas logo, darbinieki lieto tikai šīs firmas produkciju... Iespējams, tev nāksies mainīt ieradumus.
3 Individuālisms. Parādi sevi, neslēp ambīcijas, nāc klajā ar idejām, nekautrējies atklāti apspriest naudas jautājumus.
4 Reglaments. Tavi pienākumi tiks formulēti maksimāli skaidri, darba laiks būs stingri noteikts, un par visu nāksies atskaitīties.

Vairāk lasi Cosmo septembra numurā!

 

Karstie seksa padomi sliktajām meitenēm

Lai kļūtu par slikto meiteni, tev nav nepieciešams pilns skapis ar lateksa tērpiem un pātagām. Pietiks ar brīvu un bezbailīgu attieksmi, kā arī kailu vīrieti, kurš ir gatavs ļauties eksperimentiem un īstenot tavas fantāzijas.

Teksts: Jessica Knoll. Tekstu papildināja: Anda Bīriņa.

Kopš britu rakstnieces E. L. Džeimsas erotiskās triloģijas Fifty Shades of Gray iznākšanas Amerikā par karstāko sarunu tematu ir kļuvis sekss, kurā baudas virsotnes tiek sasniegtas caur pakļaušanos un sāpēm. Mēs nešaubāmies – tiklīdz šis kulta romāns tiks iztulkots latviski, arī pie mums sāks runāt par “slikto seksu” – seksu, kura pamatā ir pakļaušana, dominance, sadisms un mazohisms. Turklāt to atbalsta pat zinātne: kādā Mičiganas Universitātes pētījumā atklāts, ka gan sāpes, gan bauda cilvēka smadzenēs atbrīvo dopamīnu – hormonu, kas veicina laimes sajūtu. 
“Vīrieši lielāko dienas daļu sevi ļoti kontrolē, tāpēc viņiem šķiet aizraujoši pakļauties sievietei, kura vēlas pārņemt vadību un zina, kā to darīt,” stāsta seksa terapeite Eva Kadela no Kalifornijas. Mēs ņēmām to vērā un izveidojām īpašu sliktā seksa ceļvedi. Pirmie 26 ieteikumi tev iemācīs, kā pakļaut kontrolei vīrieti, bet pārējie – kā ļaut dominēt viņam. Pārsteidz viņu jau šovakar! Tā ir pavēle! 

Valdi pār viņu! 
1. Pārbrauc ar zobiem pār vīrieša rādītājpirkstu un pakošļā to, kamēr viņš tevi paņem no mugurpuses. 
2. Ieķeries viņam dibenā un pievelc cieši sev klāt. Turi vīrieti tik dziļi sevī, ka viņš nevar pakustēties vismaz 30 sekundes. 
3. Ar krūšturi sasien vīrietim rokas aiz muguras. Tad uzsmērē sev uz krūšgaliem gardu sīrupu un liec nolaizīt. 
4. Liec viņam kailam apgulties uz grīdas. Uzvelc augstpapēžu kurpes un lēni staigā ap guļošo vīrieti, ik pa brīdim apstājoties un ar augsto papēdi pieskartos viņa kailajai ādai. Mazliet parotaļājies, to paskrāpējot. 
5. Kad mīlējoties esi virspusē, ar pirkstiem saspied vīrieša ausu ļipiņas un seksa ritmā rausti tās uz priekšu un atpakaļ. 

Vairāk lasi Cosmo septembra numurā!

 

10 brīvas meitenes priekšrocības

Mums tev vēl jāatgādina, kāpēc ir tik forši būt brīvai? Lūk, veseli 10 iemesli!

1. Tu vari iegādāties pēdējā brīža ceļojumu biļetes un, nerēķinoties ne ar vienu, doties uz kuru pasaules malu vien vēlies. Tev vairs nav viss atvaļinājums jāpavada puiša lauku mājās.
2. Tava apakšveļas kolekcija kļūst arvien seksīgāka! Turklāt tā ir tikai viena no pazīmēm, kas apliecina tavu brīvo un jauniem iespaidiem bagāto seksuālo dzīvi.
3. Tu vari atstāt savu iPhone kafejnīcā uz galdiņa, neuztraucoties, 1) ka tavs bijušais izlems piezvanīt tieši tajā mirklī, kad esi izgājusi un 2) ka visu atlikušo vakaru tev būs jāskaidro savam vīrietim, kāpēc tava ex-drauga zvana melodija joprojām ir grupas Scorpions izpildītais Still Loving You.
4. Tava vannasistaba vienmēr ir tīra. Un ar vārdu “tīra” mēs domājam bez vīrieša bārdas rugājiem izlietnē un matiem duškabīnē.
5. Tev ir iespēja lieliski sagatavoties ideālajai darba intervijai – ar katru jaunu pirmā randiņa sarunu, kurā tu visu laiku atbildi uz jautājumiem, tu gūsti arī neatsveramu pieredzi, kas noderēs darba intervijās. Tavas prasmes patiešām uzlabojas!

Vairāk lasi Cosmo septembra numurā!

 

Pietiek uztraukties!

Viņš pieder tev, tu – viņam, bet tad pēkšņi parādās kāda svešiniece. Kas ir šīs sieviete – nekaitīga paziņa vai viltīga attiecību jaucēja? Noskaidrosim!

Teksts: Rita Kriliškina.

Runā, ka zēniem matemātika padodas labāk nekā meitenēm. Taču pieaugot viss mainās – jautājumos par ģeometriskām figūrām (ja vien tās atrodas attiecību plaknē) sievietes pārspēs jebkuru profesoru. Mēs viegli saskatām mīlas trijstūri tur, kur, vīriešuprāt, to ieraudzīt nav iespējams, un spējam atrast punktu, kurā krustojas paralēlas taisnes (kas, kā zināms, nekad nekrustojas). Jo īpaši tad, ja vienai no šīm “taisnēm” ir satriecoši garas kājas un visādi citādi lieliska figūra... Sākot no šī brīža, vīrietim jārēķinās ar jautājumu: “Dārgais, kas tā tāda? Es, protams, neesmu greizsirdīga, bet...” Jā, mēs saprotam, ka bez iemesla turēt mīļoto aizdomās ir muļķīgi. Taču ko darīt, ja uztraukums nerimstas, bet atzīties, ka sava vīrieša dēļ esmu gatava nosist jebkuru, nav pieņemts?
Mēs sīki izpētījām potenciālās sāncenses un noskaidrojām, ka ne visas ir tik bīstamas, kā varētu likties.

BIROJĀ
NABADZĪTE
Viņa jūsu dzīvē uzpeld brīdī, kad runājaties pat to, kā pagājusi diena, piemēram, vakariņu laikā vai mašīnā. Tavs mīļotais arvien biežāk piemin kolēģi, pieņemsim, vārdā Anna. 27 gadi, neprecēta, bez bērniem. Anna esot tik nelaimīga – naudas maz, mašīna regulāri plīst, draugs – pilnīgs idiots. Bet tavs vīrietis gan ir pavisam citāds! Un tieši tāpēc viņa tam krata sirdi. Tā nu tu jau kuro reizi klausies, kā mīļotais, nedaudz paštīksminādamies, stāsta tev par kārtējo traģēdija Annas dzīvē un to, kā viņš nabadzītei palīdz te ar padomu, te ar domkratu...
BĪSTAMA
Tavs vīrietis ar šo sievieti satuvinās arvien vairāk, viņa kļūst aizvien pateicīgāka un... nelaimīgāka. Vēl mazliet, un izrādīsies, ka vienīgā iespēja glābt nabadzīti no grūtās dzīves ir palikt ar viņu kopā uz visiem laikiem.
NEITRALIZĒJAM!
Ja pārmetīsi draugam, ka viņš Annai palīdz vairāk, nekā tev, tu tikai izdarīsi viņai pakalpojumu. Tavs vīrietis nesapratīs – kā tad tā, viņš taču regulāri iznes miskasti un pacieš tavu PMS, bet tu nepriecājies! Turpretī Anna trīs reizes pasaka sirsnīgu paldies pat par gaismas ieslēgšanu kabinetā. Kā tev liekas – kura no jums viņam šķitīs simpātiskāka?

Vairāk lasi Cosmo septembra numurā!

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (19)