Lasi jaunajā Cosmo

2012.gads - Jūnijs
 

69 karsti jautājumi par seksu

Ja steidzami vēlies noskaidrot kādu grēcīgu jautājumu, vērsies pie mums! Cosmo atbild ātri un bez žēlastības.

Teksts: Brittany Talarico.

1. Kāpēc vīriešiem patīk, ja meitenes kājas seksa laikā ir paceltas gaisā?
Šādā pozā tavs ķermenis izskatās lieliski, un tas viņu nudien uzbudina.
2. Kāda ir labākā poza seksam dušā?
Atspiedies pret sienu un ļauj viņam ieiet tevī no mugurpuses.
3. Ko seksīgu uzdāvināt savam vīrietim?
Sevi – melnā, caurspīdīgā mežģīņu apakšveļā.
4. Man ir bijis daudz partneru. Vai riskēju ar to, ka vagīna varētu kļūt vaļīgāka?
Nē.
5. Kā ierosināt, lai vīrietis mani apmierina orāli?
Brīdī, kad viņš tevi skūpsta, nočuksti: “Man patiktu, ja tu tāpat darītu arī kaut kur citur...”
6. Kāpēc man orgasmu ir vieglāk sasniegt, esot virspusē?
Šī poza nodrošina tiešu kontaktu ar klitoru.
7. Kāda poza vislabāk stimulē G punktu?
“Sunīšu” poza.
8. Esmu dzirdējusi, ka vīriešiem patīk vērot, kā sieviete sevi glāsta. Kā to darīt?
Seksa laikā, sēžot uz viņa, saspied un pamasē sev krūšgalus.
9. Kā uzvilkt prezervatīvu, neizbojājot noskaņu?
Uzvelc to viņa vietā. Pusi prezervatīva uzritini ar pirkstiem, bet pārējo uzvelc ar muti.

Vairāk lasi jūnija Cosmopolitan

 

Māsas. Sarežģītās attiecības

Viena un tā pati ģimene? Jā. Viena un tā pati audzināšana? Jā. Tad kāpēc reizēm ar māsu ir tik grūti saprasties?

Teksts: Līga Ozoliņa-Kolotikova, Ance Siliņa.

Iedomājoties māsas, mēs parasti iztēlojamies saticīgas, apskaužami lojālas sievietes, kuras vienmēr aizstāv viena otru un ir labas mierinātājas un padomdevējas grūtos brīžos. Tomēr šis priekšstats nereti izrādās pārāk idealizēts un realitāte – gluži pretēja.

Kura labāka, skaistāka, gudrāka?
Ildzes (22) attiecības ar divus gadus vecāko māsu ir sarežģītas jau kopš bērnības. “Vecāku acīs Lonija vienmēr bijusi labāka un minēta man par paraugu. Taču, mammai neredzot, māsa centās mani pazemot un pat iekaustīt. Pusaudzes gados biju dumpinieciska un atšķirīgo vecāku attieksmi izjutu vēl vairāk: Lonija bija pareizā teicamniece, bet es – ģimenes “melnā avs”. Māsa izcēlās arī skolā: viņa – populārā meitene, es – apsmietā, ar dīvainu ģērbšanās stilu un atšķirīgu muzikālo gaumi. Reizēs, kad par mani skolā smējās, Lonija mani neaizstāvēja. Arī tagad ar māsu komunicēju reti. Pat būdama pieaugusi, viņa mēdz izteikt dzēlīgas piezīmes un pamācīt, tādējādi norādot, ka vienmēr būs gudrāka un pareizāka par mani.”
Mēdz teikt, ka starp sievietēm patiesa draudzība nav iespējama – ir tikai sāncensība un konkurence. Jāņem vērā, ka māsu starpā tā var būt vēl izteiktāka. Psihoterapeits Ansis Jurģis Stabiņģis stāsta, ka personības pamati veidojas agrā bērnībā, un šajā laikā lielāka ietekme ir nevis māsām un brāļiem, bet vecākiem. Tāpēc ir svarīgi apzināties – vai man jācenšas būt pirmajai vai otrajai, vai jāsalīdzina un apzināti jāveido konkurence.

Foto: Druvo Haritonovs.

Vairāk lasi jūnija Cosmopolitan

 

5 tipiskākās kļūdas attiecībās

Tu domā, ka attiecības ar tavu sapņu vīrieti neveidojas tādu iemeslu dēļ kā sekss pirmajā randiņā vai ieplīsušas zeķbikses? Kļūdies! Patiesībā tas bieži vien notiek tāpēc, ka pārcenšamies. Tipiskais sieviešu kļūdu saraksts ir samērā nemainīgs – mēs visas kāpjam uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.

Teksts: Natālija Miljavskaja.

1. KĻŪDA
Izlikties par to, kas neesi
Ivetai ļoti patīk mēmais kino, sapņainas dāmas ar cigaretēm rokās, zeķes un Andželīna Džolija. Viņa domā, ka atliek vien to visu apvienot vienā tēlā, un vīrieši skries pakaļ bariem. Diemžēl Ivetas būtība tam ir pilnīgs pretstats – viņa ir ļoti enerģiska un, ja vien pasaulē nebūtu puišu, staigātu bezpapēžu zābakos un kleitiņā ar mikimauša attēlu, skaļi smietos un nekad nekrāsotos. “Bet vīriešiem jau tādas parastas sievietes nepatīk,” viņa nopūšas, un, ieraudzījusi pie apvāršņa kārtējo “objektu”, sāk ievērot diētu, iespīlējas zīmuļsvārkos, uzkāpj uz 12 centimetrus augstiem papēžiem, ņem rokās cigareti un noslēpumaini raugās tālē. Un vīrieši tiešām skrien pakaļ bariem. Bet pēc laika, kad cauri šai maskai izlaužas Ivetas dzīvesprieks, vīrietim iestājas šoks: viņš iepazinās ar sievieti-vampu, bet viņa izrādījās Pepija Garzeķe....
No visiem vēlmju objektiem draudzenes dzīvē pagaidām ir aizķēries tikai pēdējais – Miks. Negaidīti ieradies pie Ivetas mājās, lai atvestu savai “Andželīnai” ziedus, viņš to ieraudzīja muļķīgā, puķainā halātā, ērtās vilnas zeķītēs un bez mākslīgajām skropstām. Ko viņš darīja? Pasmaidīja un teica: “Tu esi tik mīlīga!” Tagad Ivetai vairs nav vajadzības caurām dienām mocīties uz augstiem papēžiem.
Secinājums
Lomu spēles ir labas gultā. Turpretī dzīvē, ja vien tavs mērķis nav vienas nakts sakars, nepārtraukti atrasties svešā tēlā ir diezgan nogurdinoši. Tu taču gribi, lai tevi iemīl tādu, kāda esi patiesībā? Tad nemaskējies par kādu citu! Vīriešiem patīk ļoti dažādas sievietes. Iedomājies, ka apkārt ir tikai Andželīnai Džolijai līdzīgas dīvas, bet tad parādies tu – spoža un priecīga. Kur šādā gadījumā sāks skatīties visi vīrieši? Uz tevi, kas izcelsies monotonajā ainā!

Vairāk lasi jūnija Cosmopolitan

 

Iegūsti satriecošu sēžamvietu

To apjūsmo vīrieši un apdzied dzejnieki. To nenogurstoši apspriež internetā (sveiciens Pipai!). To lutina ar dārgiem krēmiem un masāžām. Cosmo apkopoja labākos padomus, kas palīdzēs tev tikt pie skaista dibena un augšstilbiem.

“Lai sekmīgi samazinātu ķermeņa problēmzonas, vispirms organisms jāattīra no toksīniem. Tikai tad tas spēs labāk šķelt tauku šūnas un uzlabosies ādas elastība,” stāsta Taka Spa speciāliste Aija Jermacāne. “Cilvēka organisms ir brīnišķīga attīrīšanās sistēma, kurā iesaistīta āda, zarnas, nieres un aknas. Mūsu uzdevums ir nelikt organismam darboties tukšgaitā, bet nodrošināt ar pietiekamu daudzumu šķiedrvielu un ūdens – tad tas lieliski attīrīsies pats!”
Ēd taukus, bet labos
“Izslēgt no uztura taukus ar mērķi zaudēt svaru ir diezgan aplami,” saka Austrālija fitnesa guru Džeimss Djuigans, kurš rūpējas par Ellas Makfersones figūru (viņas 48 gados tā ir fantastiska!). Pirmkārt, tu visu laiku jutīsies izsalkusi, bet otrkārt, zini, ka dabiskos un neapstrādātos produktos esošās taukskābes palīdz atbrīvoties no taukiem. Dod priekšroku riekstiem, zivīm un avokado, bet izvairies no gaļas un ceptiem produktiem, kas satur sliktos – hidrogenētos (transtaukskābes), cietos, baltos taukus. Tavi ienaidnieki ir arī cukurs, kofeīns un alkohols, jo tie piepilda ķermeni ar toksīniem un tauku uzkrāšanos veicinošiem hormoniem, tādējādi izraisot celulītu.

Vairāk lasi jūnija Cosmopolitan

 
vairāk

Video

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad
vairāk

Lietotāji online (17)