Lasi jaunajā Cosmo

2012.gads - Janvāris
 

Francūziešu pavedināšanas māksla. Kā pavedina francūzietes.

Jā, protams, ir ļoti ērti, ja vari neslēpt no sava vīrieša pavisam dabiskas lietas – piemēram, atklāti pasūdzēties par nelāgo PMS un nekautrējoties viņa klātbūtnē pačurāt. Bet, ja vēlies, lai viņš tevi dievinātu, kaut ko tomēr vajadzētu paturēt noslēpumā.

Teksts: Korin Miller.

Iespējams, attiecību sākumā tu pirms izģērbšanās pieklusināji apgaismojumu un, ieejot vannas istabā, aizslēdzi aiz sevis durvis. Bet kā ir tagad? Droši vien sen vairs neuztraucies, ja viņš tevi ierauga biksītēs, ko tu valkā mēnešreižu laikā. Bet vai uztraukumam tiešām nav pamata? Grāmatas La Seduction: How the French Play the Game of Life (Times Books, 2011) autore un laikraksta The New York Times Parīzes korespondente Elēna Šolino raksta: “Seksā robežu nojaukšana palielina kaisli, taču pilnīga atklātība ikdienā var pamatīgi iedragāt intīmo dzīvi.” Viņa novērojusi, ka francūzietes pavedināšanas mākslā ir krietni vien noslēpumainākas nekā, piemēram, amerikānietes, jo uzskata, ka, neatklājoties līdz galam, vairo pievilcību vīriešu acīs. Grāmatas autore ir pārliecināta – francūziešu paņēmienus vajadzētu apgūt mums visām!

Mazāk ir vairāk

Les femmes françaises jeb francūzietes nekad neatklāj vīrietim par sevi visu, un tieši tas arī uztur attiecībās kaisli. “Lielākā daļa franču sieviešu ap sevi rada noslēpumainu gaisotni pat tad, ja kopā ar vīrieti ir jau ilgi,” atklāj Šolino. Ja draugs ikdienā var redzēt tavas intīmās vietiņas, viņa maņas ar laiku notrulinās, un viņš pārstāj nodoties fantāzijām par to, kā noraut tev drēbes un ieraudzīt kāroto. Tādēļ pēc dušas piesedzies ar dvieli un krūšturus nekad neatstāj karājamies uz durvju roktura, kur vīrietis tos var ieraudzīt, bet ieliec skapī. Tu taču gribi, lai apakšveļa viņam asociētos ar tavu seksīgo ķermeni? Bet, ja puisis to ikdienā redzēs vienkārši mētājamies apkārt, viņam zudīs iekāre.

Vēl noslēpumainību iespējams saglabāt, ieturot nelielu distanci. Lai gan baudkāras īsziņas (Es gribu, lai tu būtu manī!) dažkārt šķiet ļoti seksīgas, daudz aizraujošāk ir saglabāt kautrīgumu. “Francūzietes allaž ir rotaļīgas,” stāsta Šolino. Labāk nosūti draugam īsziņu, kas viņu ieintriģēs, piemēram, fotogrāfiju ar nedaudz atkailinātu gurnu un parakstu “Nelielam ieskatam...”. Tā tu pastiprināsi vīrieša gaidas un iekāri.

Vairāk lasi Cosmopolitan janvāra numurā.

 

Fascinējoši jauni fakti par krāpšanu.

Mūsdienās netrūkst ar vāju gribasspēku, bet spēcīgu mednieka instinktu apveltītu vīriešu, kuri vienkārši nespēj būt uzticīgi. Kā sevi no tādiem pasargāt? Lasi un uzzini, kas liek vīriešiem (un arī sievietēm) spert sānsoļus un kā atpazīt iespējamo brunču mednieku, pirms viņš paguvis salauzt tev sirdi.

Teksts: Mina Azodi.

2 mīti par sievietēm un neuzticību

Vispirms kliedēsim valdošo mītu un atzīsimies – diemžēl mēs esam gandrīz tikpat neuzticīgas kā vīrieši! Kā liecina jaunākais Kinzija institūta pētījums, partneri vismaz reizi krāpuši 23 % vīriešu un 19 % sieviešu. Turklāt izrādās, ka sievietes par labu sānsolim izšķiras tieši seksa, nevis emociju dēļ – tās, kurām seksā ar partneri nebija saskaņas, gadījuma sakaros ielaidās 3 reizes biežāk nekā tās, kurām šajā ziņā viss bija kārtībā. Tajā pašā laikā ir 2,6 reizes vairāk tādu sieviešu, kuras gatavas krāpt savu partneri tādēļ, ka jūtas emocionāli neapmierinātas. Avots: ARCHIVES OF SEXUAL BEHAVIOR.

Viņa nodevīgā seja

Īpaši tendēti uz krāpšanu ir puiši ar vīrišķīgiem sejas vaibstiem. Vīrišķīga seja liecina par paaugstinātu testosterona līmeni, kas pēc zinātnieku apgalvojuma var veicināt vēlmi ielaisties seksuālos sakaros.

Esi modra!

Kā pamanīt, ka vīrietis mīlestību dāvā ne tikai tev vienai? Lūk, pazīmes, kas liecina − viņš ir gatavs sānsolim.

Vīriešu pazīmes

1. Arvien vairāk laika pavada ārpus mājas.
2. Seksu vēlas arvien retāk.
3. Nereaģē uz tavām īsziņām un zvaniem.

Sieviešu pazīmes

1. Seksu vēlas arvien retāk.
2. Arvien vairāk laika pavada ārpus mājas.
3. Aizvien mazāk laika pavada kopā ar draugu vai vīru (piemēram, televizoru skatās blakus istabā, nevis kopā).

Avots: grāmatas The Truth about Cheating (Viley, 2009) autors psiholoģijas doktors M. Gerijs Neimans.

Vairāk lasi Cosmopolitan janvāra numurā.

 

Izveido profilu, kuram viņš nespēs pretoties

Eksperti izpētījuši miljoniem profilu dažādās tiešsaistes iepazīšanās vietnēs un piedāvā padomus, kā piesaistīt tik daudzu lielisku un brīvu puišu uzmanību, ka nāksies norunāt randiņus arī brokastlaikā.

Teksts: Karolīna Kailstra (Carolyn Kylstra).

Ievieto vismaz trīs labas kvalitātes bildes

Puiši mīl ar acīm, tāpēc sagādā viņiem iespēju tevi aplūkot. Saskaņā ar iepazīšanās vietnes HowAboutWe statistiku lietotājas, kuras profilā ievietojušas vismaz trīs fotogrāfijas, saņem divreiz vairāk vēstuļu nekā tās, kuras bijušas pieticīgākas un ielikušas tikai vienu. Turklāt attēliem jābūt uzņemtiem ne jau ar mobilo telefonu! Bezmaksas vietnes HowAboutWe analītiķi atklāj: jo labāks fotoaparāts, jo pievilcīgāka tu izskatīsies bildē. Vēl ir būtiski fotografēties dabiskā apgaismojumā. OKCupid apkopotā informācija liecina – ar zibspuldzi uzņemtā attēlā tevi novērtēs kā pievilcīgu sievieti, taču domās, ka esi septiņus gadus vecāka nekā patiesībā.

Bieži atjauno

Vairākums iepazīšanās vietņu izmanto sarežģītus pāru saskaņošanas algoritmus, tādēļ jo biežāk atjaunosi profilu, jo lielāka iespēja, ka parādīsies meklēšanas sarakstos. Saglabā nemainīgu pamatinformāciju (kas tu esi, ko meklē), bet reizi nedēļā nomaini kādu no bildēm vai atjauno ierakstu par savām pēdējā laika nodarbēm. Piemēram, uzraksti, ka tikko esi atgriezusies no fantastiska brauciena uz Kostariku vai sākusi apmeklēt franču valodas kursus.

Vairāk lasi Cosmopolitan janvāra numurā.

 

Brīnumtabletes vai inde? Tievēšanas līdzekļu lāsts

Kāpēc mocīties sporta klubā un ierobežot saldumu ēšanu, ja tā vietā var iedzert tableti, kas padarīs slaidu vienas nakts laikā? Cosmo stāsta, kāpēc šāda lētticība daudzām sievietēm sabojājusi dzīvi, radījusi nopietnas veselības problēmas un pat beigusies letāli.

Teksts: Ance Siliņa.

20. gadsimtā tabletes jeb sapresēts ārstniecisks pulveris ir piedzīvojis milzīgu popularitātes uzplaukumu – cilvēki ar tām centušies ārstēt visu: galvassāpes, iekaisumus, iekšējo orgānu problēmas u.c. Bet kamēr mums baltas vai krāsainas tabletītes nereti šķiet vienīgais glābiņš, ražotājiem tas ir daudzmiljonu bizness.

Kopš visā pasaulē tiek dziedātas slavas dziesmas ķermeņa kultam, sievietes arvien biežāk salīdzina savu figūru ar slaidajiem glancēto žurnālu modeļu augumiem. Ražotāji nesnauž – viņi tajā saskata iespēju nopelnīt milzīgu naudu. Tā radās brīnumtabletītes – miljoniem jaunu sieviešu cerība uz apskaužami slaidu ķermeni. Solītais bija vilinošs: ēd, ko vēlies, gulšņā dīvānā kaut visu dienu – tablete visu grūto darbu izdarīs tavā vietā! Agrāk šīs tabletes tika veidotas uz amfetamīna bāzes, taču, kā atzīst narkologs Jānis Strazdiņš, amfetamīns un dažādi tā atvasinājumi nereti sastopami arī mūsdienu tievēšanas kapsulās.

Atkarības purvā

25 gadus vecā Sintija (vārds mainīts) tievēšanas zāļu bīstamību apjauta gandrīz pēdējā brīdī. “Man nebija izteikts liekais svars, taču likās, ka slaidāka jutīšos labāk. Internetā atradu atsauksmes par taizemiešu brīnumlīdzekli, kas solīja fantastiskas pārvērtības. Instrukcijā bija rakstīts, ka jālieto viena tablete dienā. Pirmās pārmaiņas sajutu pavisam drīz – bija vairāk enerģijas un negribējās ēst. Pēc pāris dienām sāku justies mazliet dīvaini – brīžiem mocīja drebuļi un es “griezu” zobus. Nevarēju apēst neko vairāk par pāris āboliem un rupjmaizes šķēli.

Vairāk lasi Cosmopolitan janvāra numurā.

 
vairāk

Aptauja

 
Vai Tu lasi žurnālus Lilit vai Лилит?
  • Jā, regulāri
  • Jā, šad tad