Parīzes šiks

18.08.2017, Loook Lins

Latitude 48° N

Ugunsdroša āra un iekštelpu kolekcija

Latitude 48° N ir jauna āra audumu kolekcija. Tā ne tikai ietver visas vissvarīgākās prasības āra apstākļos, bet arī liesmas slāpējošas īpašības. Latitude 48° N kolekcija ir Parīzes koordinātas. Šī ir pilsēta, kurā ir radusies ideja par inovatīvu "Inside-out" kolekciju un kur tā sāka savu ceļojumu pasaulē.

Audumi tika izstrādāti viesnīcām, restorāniem, atpūtas telpām un baseiniem. IMO sertifikāti ir priekšnoteikums izmantošanai kruīza kuģos. Audumi ir ne tikai liesmas slāpētāji, bet arī satur svarīgas īpašības izmantošanai ārpus telpām, piemēram, hlorīdu un jūras ūdens izturību, izcilu gaismas un laika apstākļu pretestību. Izstrādājumus var mazgāt ar veļasmašīnu 40 ° C temperatūrā un tas ātri žūst, lai baktērijas un pelējums nevarētu attīstīties. Audumi nesatur kaitīgās vielas un neizraisa alerģiju, tie ir anti-statiski un ūdensnecaurlaidīgi. Visi šīs kolekcijas priekšmeti ir izgatavoti no novatoriskās šķiedras Polyolefinic FR. Ša šķiedrai raksturīgākā pozitīvā īpašības ir liela izturība.

 

Latitude 48° N kolekciju raksturo Parīzes šiks, kas iespaido gan iekštelpu, gan ārpusi. Pāreja no telpām uz ārpusi kļūst harmoniska. Dzīvīgus dizainus papildina strukturēti laukumi un melange audumi ar jūsmīgām krāsām. Kolekcija piedāvā četrus  modeļus: strukturētu joslu, divus grafiskos dizainus un 3-D optisko audumu. Divas lieliski strukturēti laukumi veido perfektu rakstu savienojumus.

Lai audumi jūs iedvesmo, baudiet Parīzes šiku!

Teksts no:

https://www.delius-contract.de/en/function/delimar/

 
Komentāri [4]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Kam tas var attiekties
Mes piedavajam individualus, komercialus un biznesa aizdevumus ar loti minimalam ikgadejam procentu likmem, kas ir 3% no 1 gadu lidz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules dalu. Mes izsniedzam aizdevumus no €5,000 lidz €500,000,000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinati, lai nodrošinatu maksimalu drošibu, ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam vajadzetu sazinaties ar mani pa e-pastu
Aizdeveja e-pasts: unique2aal@gmail.com
Phone#: +12542420879
INFORMACIJA PAR LAUKSAIMNIECIBU
NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:
ADRESE:
OCCUPATION:
Piezime. Lai sanemtu plašaku informaciju, visi e-pasta zinojumi janosuta uz musu e-pasta adresi { unique2aal@gmail.com }
05.05.2018 09:22 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Konkursa jautājums: Cik krāsās pieejami Kea DELIMAR auduma dizains?
3 Uzvarētāji saņems t kreklu ar īpašu dizainu!
Atbildes rakstiet komentāros
21.08.2017 22:03 | saite | 2 atbildes | Atbildēt
 
 
+0
9 krāsās
30.08.2017 21:47 | saite
 
 
+0
Paldies, Lola! atsūtiet e pastā kontaktinformāciju, vienosimies par balvas saņemšanu!
loooklins@gmail.com
04.09.2017 16:00 | saite
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk

Aptauja

 
Vai Tev patīk, ka Tevi apsveic 8.martā?
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits